Rejestrator jazdy

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: tekro »

Wydaje mi się, że gdyby to dobrze ukryć, np w lusterku wstecznym - to nikt tego nie zauważy. Dlatego jak już jechać gdzieś za granicę, to z czymś takim najlepiej. A w tych krajach o których piszesz, to chodzi po prostu o prywatność. Oni tam bardziej cenią sobie prywatność niż działanie prewencyjne mające na celu nagrywanie zdarzeń aby później wykorzystać je np w celu obrony przed kimś, kto będzie chciał np wyłudzić odszkodowanie. Tutaj masz artykuł poświęcony temu zagadnieniu: https://nocar.pl/blog/samochodowe-rejes ... abronione/
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: adamsky73 »

Poza tym unikają polskiej patologii gdzie często gość z kamerką na łbie jeździ specjalnie tak prowokująco żeby mieć się czym pochwalić w necie. Oczywiście najpierw wycinając fragment który pokazuje że to on był winien, a zostawiając tylko wkurzonego kierowcę "wariata".
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
majek
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2016, o 17:02
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: majek »

Ja z kolei nie chcę otwierać nowego wątku, więc podciągam pod ten. Ktoś uprzejmy zarysował mi auto, w zasadzie zarysował to mało powiedziane, bo wygląda na to, że kluczykiem albo wózkiem sklepowym (bo to się stało na parkingu w supermarkecie) przejechał przez cały bok. Nie miałem kamerki więc głąba nie znajde, ale teraz szukam dobrego lakiernika czy blacharza w warszawie. Ktoś coś?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: owczar »

Gdybyś miał kamerkę to i tak nic by to nie dało...
dąbek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2016, o 16:51
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: dąbek »

majek pisze:Ja z kolei nie chcę otwierać nowego wątku, więc podciągam pod ten. Ktoś uprzejmy zarysował mi auto, w zasadzie zarysował to mało powiedziane, bo wygląda na to, że kluczykiem albo wózkiem sklepowym (bo to się stało na parkingu w supermarkecie) przejechał przez cały bok. Nie miałem kamerki więc głąba nie znajde, ale teraz szukam dobrego lakiernika czy blacharza w warszawie. Ktoś coś?
To jedź od razu do salonu Lexusa, na puławskiej mają usługu blacharsko-lakiernicze. Chyba że wolisz do jakiegoś Zenka iść, ale jak się ma auto luksusowe, to chyba się nie oszczędza na naprawach. Z resztą nie wiem wcale czy to wyjdzie jakoś drożej od mechanika osiedlowego, ale na pewno zrobią lepiej.
majek
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2016, o 17:02
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: majek »

Dzięki, w sumie znam salon, ale nie pomyślałem, że tam mają też takie usługi.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: owczar »

Nie wiem jak robi aso puławska, ale jeśli chodzi o lakierowanie to nie zawsze aso jest synonimem jakości, a te usługi bardzo częsty wykonują podwykonawcy, a dodatkowo płaci się aso za pośrednictwo.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: hydrant23 »

owczar pisze:Nie wiem jak robi aso puławska, ale jeśli chodzi o lakierowanie to nie zawsze aso jest synonimem jakości, a te usługi bardzo częsty wykonują podwykonawcy, a dodatkowo płaci się aso za pośrednictwo.

To jest normą...
kommentator
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2016, o 10:07
Model Lexusa: LS-400
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: kommentator »

Niestety takie rejestratory są cholernie drogie. Nawet te zwykłe, które nagrywają samą trasę, jakością nie powalają. Poniżej 350 zł nie ma co szukać a te z możliwością nagrywania na parkingu to już 500+.
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: XYZ »

kommentator pisze:Niestety takie rejestratory są cholernie drogie. Nawet te zwykłe, które nagrywają samą trasę, jakością nie powalają. Poniżej 350 zł nie ma co szukać a te z możliwością nagrywania na parkingu to już 500+.
Mylisz się. G1WH za 250 zł. Bardzo dobra jakośc w dzień i w nocy w 1080p.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości