Rejestrator jazdy

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: madkiw »

Wyżej wspomniana Viofo ma tą zaletę że ma kondensator, więcej cykli ładowania/rozładowania wytrzyma. Minus, to po odcięciu zasilania nie ponagrywa. Ja sam mam Viofo A119s podłączoną pod akumulator. Ale mogę w każdej chwili wyłączyć przyciskiem. Więc jak parkuję np. pod marketem zostawiam włączoną, pod domem wyłączam.
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: adrian_o »

Jakieś dwa lata temu kupowałem tatusiowi na prezent taką kamerkę Navitel MSR700 i do tej pory hula aż miło. Wtedy wydałem na nią jakieś 400pln, teraz jest za 280 raptem. Sam się zastanawiam, czy jej dla siebie nie kupić po tym, jak w ostatnim czasie naoglądałem się filmików z cyklu 'polskie drogi' :crazy:
RafalGS450H
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 24 sie 2017, o 22:00
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Irlandia
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: RafalGS450H »

skoro jestesmy przy teamacie rejestratorow jazdy to powiedzcie mi jak macie je podlaczone, kupilem kamerke sobie dwa tygodnie temu, ale wkurza mnei troche kabel w gniezdzie zapalniczki, myslalem zeby go pod bezpieczniki gdzies podlaczyc , tylko nie chce ciac ori kabla zanim nie bede dokaldnie wiedzial gdzie podpinac
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: owczar »

Ja mam zamontowany rozgaleziacz w schowku i stamtąd pociagnalem kabel po słupku i pod podsufitka w okolice lusterka.
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: madkiw »

ja mam wpięty w zasilanie lampki w podsufitce, a sam zasilacz schowany w schowku tam na okulary. Do tego podpiąłem pod guzik od światełka, czyli teraz jeden guzik włącza oba światełka, drugi kamerę :D
kristof74
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 1 cze 2017, o 15:16
Model Lexusa: IS 300H
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: kristof74 »

wojtekS pisze:Model sprzed 2 lat - a w tej branży to wieczność. Parametry wg dzisiejszych standardów mocno już takie sobie.

Obecnie na topie w kategorii Value for money jest viofo a119 / a119s - można ją kupić już za 250 - 280 zł w wersji z GPS i szybką przesyłką - w około 12 dni w PL.

Poczytaj sobie na autowrzuta.pl o niej, ja tez mogę pomóc jakby co.
Zakupiłem kolego tak jak radziłeś, tylko że kosztowała 400zł, tylko dlatego że nie chcialem kombinować sprowadzania skądś. Na początku jedynie mialem problem z kartą bo się okazało że mam 2 klasy za słabą.
Dzięki za radę śmiga dobrze.
lukaszula
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 5 sty 2018, o 09:26
Model Lexusa: is250
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: lukaszula »

Is 250 2009r. podpinał ktoś zasilanie rejestratora z podsufitki, oświetlenie kabiny lub zasilanie lusterka fotochromatycznego? Czy lepiej nie kombinować i pociągnąć z zapalniczki.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: endrju1 »

Z zapalniczki będzie ci startował wraz z zapłonem, a w podsufitce będzie chodził cały czas.
r65
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2017, o 22:25
Model Lexusa: 2010 IS250 AWD
Skąd:: Duczki
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: r65 »

Ja podpiąłem u siebie.
Tam są obydwa napięcia.
Można wybierać.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Pawcio1979 »

florekk pisze:Pytanie luźno związane z rejestratorem jazdy, bardziej z rozwiązaniami telematycznymi. Jaka byłaby wasza reakcja, gdyby szef wprowadził rozwiązania polegające na monitorowaniu stylu jazdy, zużycia paliwa itp. W dodatku oszczędna, ekonomiczna i bezpieczna jazda miałaby być rywalizacja między pracownikami, wynagradzaną dodatkową premią? Chodzi mi o tego typu grywalizację https://teagle.io/usluga/programy-motyw ... kierowcow/. Czy to dobry pomysł na motywację zawodowych kierowców?
Dzień dobry :rtfm:
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości