Regulamin działu zamiana

Wyłącznie przedmioty związane z naszą marką

Regulamin działu zamiana

Postprzez Rici » 25 paź 2011, o 10:55

Regulamin działu zamiana
1. Przy dodawaniu ogłoszenia zamieszczamy obowiązkowo w jego treści:
- sprecyzowany opis przedmiotu który chcielibyśmy zamienić.
- warunki oraz zasady zamiany
- kontakt
- Koniecznie zdjęcie przedmiotu oferty bez zdjęć będą usuwane z forum

W tytule ustawiamy odpowiedni prefiks. Do wyboru mamy [AUTO] oraz [CZĘŚĆ]

Nagłówek tematu powinien w kilku słowach odzwierciedlać zawartość ogłoszenia.

2. Aby zamieścić ogłoszenie w dziale zamiana, musisz mieć ponad 20 postów na koncie aktywnym od przynajmniej 30 dni, co świadczy o aktywności na Forum. Osoby nie respektujące tego dostaną jedno ostrzeżenie. Drugie ostrzeżenie oznacza blokadę możliwości pisania na forum.Chcesz zamieścić ogłoszenie a nie masz wystarczającej ilości postów możesz napisać wiadomość z prośbą o dodanie do Administratora/Moderatora który zadecyduje o jego zamieszczeniu.

3. Odpowiedzi powinny zawierać Konkretne propozycje zamiany. Możesz podać link do Allegro ale pamiętaj że w gre wchodzą zasady ustalone na Allegro

4. Odpowiedzi składające się tylko z odnośników do innych platform (np. allegro) będą kasowane , prosimy o opis proponowanego przedmiotu.

5. Niedozwolone jest wielokrotne umieszczanie tego samego ogłoszenia. Napisany temat kasowany jest z forum automatycznie po 14 dniach od ostatniego napisanego posta, możesz podbić ogłoszenie przez napisanie "podbijam". Po automatycznym usunięciu ponownie można wystawić dany przedmiot.

6. Nie piszemy postów z wciśniętym CAPS LOCK.

7. Jeśli uda ci się zamienić przedmiot, edytuj treść ogłoszenia i dodaj informację, że oferta jest nieaktualna.

8. Administracja oraz zarządzający forum nie ponoszą odpowiedzialności za transakcje wykonywane przez jego użytkowników. Wszelkie nieuczciwe zachowania prosimy rozstrzygać we własnym zakresie. Gdy zostaniesz oszukany zgłoś fakt odpowiednim władzą , Powinieneś również ostrzec innych użytkowników przed oszustwem w dziale "Ostrzeżenia i Pochwały "

9. Zakaz komentowania, oceniania wystawianych przedmiotów odpowiadać mogą tylko osoby zainteresowane z konkretnym pytaniem o dany przedmiot lub propozycję zamiany. Krytykowanie oraz posty typu "to nie jest warte swojej ceny" lub "dlaczego tak drogo" będą usuwane a autorowi komentarza odebrana zostanie możliwość czytania działu Giełda lub usunięcie z forum. Takie dyskusje można prowadzić przez prywatne wiadomości

10. Po udanej lub nie udanej transakcji możesz napisać opinie o użytkowniku w dziale "Ostrzeżenia i Pochwały "

Posty nie spełniające powyższych warunków będą usuwane, a osoba nie przestrzegająca któregoś z punktów zostanie ukarana ostrzeżeniem oraz odebranie możliwości dostępu do działu Giełda.
Avatar użytkownika
Rici
Administrator
 
Posty: 1047
Dołączył(a): 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Powrót do Zamiana

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości