Zlot 2013 termin

Zloty ogólnopolskie
ODPOWIEDZ

termin zlotu

Czas głosowania minął 24 mar 2013, o 19:19

czerwiec
13
21%
lipiec
22
36%
sierpień
19
31%
wrzesień
7
11%
 
Liczba głosów: 61
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: klexus »

k0zz pisze:Proponuję 03-04 Sierpień ;)
:ok:
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: andrej7 »

Droga administracjo tego forum, poproszę o oficjalne stanowisko Wasze w kwestii zlotu 2013.
Jeśli macie coś w planach to kiedy i gdzie, jeśli nie to zamknijmy ten temat.
Nie ma co wysyłać zapytań o terminy nigdy wszystkim się nie dogodzi. Cholernie późno już.

Pozdrawiam
A.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2013, o 00:03 przez andrej7, łącznie zmieniany 1 raz.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: michalm320 »

Zabieramy się do tego jak pies do jeża. Odnoszę wrażenie że nie możemy się połączyć ze zlotem klublexus.pl Nie wiem dlaczego. Tak czy siak jeśli wypali zlot klublexus.pl to ja się chętnie wybiorę.
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: forest »

poprostu nie ma osoby która by się tym zajęła pod względem organizacyjnym... bo pomysł był - lotnisko.
wystarczyło zarezerwować nocleg, zrobić listę chętnych, zebrać kase i wpłacić zaliczkę za nocleg.
odrazu mówię, :D ja mam inne sprawy na głowie i tak pewnie bym na tegoroczny zlot nie wpadł, sam ogarniam Nocny Festiwal Aut w Gorzowie + lece na Raceism we Wrocku ;)
SC430 '2002
Lex

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: Lex »

Jak sięgam pamięcią to pierwszy zlot był zorganizowany przez maxa a drugi przez foresta , administracja forum może się angażować w takie biby ale nie musi ... zorganizować zlot może każdy użytkownik forum ... W innym temacie V był już chyba chętny na zbicie imprezy na lotnisku ale w trakcie dość długiej dyskusji stopniowo zaczynali się wykruszać i temat przysiadł . Nie wiem co cała administracja ma w planach ale Ja z chęcią pojadę na zlot i nie ma to dla mnie znaczenia czy to będzie zlot L-F czy K-L .
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: Rici »

1 zlot w Zazdzierzu organizowałem ja ale był na to czas i miałem 100% pewność ze na nim będę zresztą nie ma sensu pisać o tym co było. W tym roku nie ma szans żebym się tym zajął a i obecność na zlocie stoi pod znakiem zapytania. Tak jak lex napisał zlot może zorganizować każdy , warunkiem jest obecność oraz wzięcie na barki odpowiedzialności za wydarzenie. Myślę że dołączenie się do zlotu ogłaszanego na fb jest najlepszym rozwiązaniem na ta chwile z powodu braku miejsc w ośrodkach.

Zlot 2014 mogę zorganizować ale już bez zbędnych ankiet , pytań, etc i z maksymalnym czasem zamknięcia listy i rezerwacji do końca kwietnia. Jak pokazał ten temat nie ma sensu pytać i się zastanawiać . Moim zdaniem co roku zlot powinien być organizowany w jednym czasie np 3 weekend lipca wtedy każdy mógłby układać plany pod ten termin czyli w roku 2014 jest to 18 Lipiec . Wiele osób w pracy ma urlop planowany, który ja np muszę podać do końca marca i nie ma mowy żebym ten termin zmieniał poza tym ustalanie terminu w maju lub końcu kwietnia dla wielu osób jest kłopotliwe.
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: forest »

stała data zlotu co rok - b.dobry pomysł...
SC430 '2002
Awatar użytkownika
kawaleria06
Lex user
Posty: 61
Rejestracja: 21 paź 2013, o 22:22
Model Lexusa: is 200 sport cross
Skąd:: Leźnica Wielka
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: kawaleria06 »

Najlepszy dla mnie byłby listopad
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: tmx89 »

jak dla mnie to jedno :) ja bym chetnie pojezdzil po jakims torze :) mzoe zlot z pojezdzawka np na torze kielce albo cos :) ?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Zlot 2013 termin

Post autor: klexus »

Problem w tym że zlotu w 2013 nie będzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości