Zlot Lexus Go to Hell 2018 / 8-10 czerwiec

Zloty ogólnopolskie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukastr23
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 17:17
Model Lexusa: IS200 Sportcross
Skąd:: Władysławowo
Kontakt:

Zlot Lexus Go to Hell 2018 / 8-10 czerwiec

Post autor: Lukastr23 »

Hej Panie i Panowie,
nie miałem okazji siebie i mojego Sportcrossa tu jeszcze przedstawić, aczkolwiek trochę ludzi z forum już mnie zna :) korzystając z okazji chciałem jak poniżej wszystkich zaprosić na zlot, który organizuje we Władysławowie 8-10 czerwca, tak więc do sedna :)

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie, czas na kolejną edycję (vol.2) zlotu na Helu marki #Lexus, co prawda zlot organizowany przez grupę Lexus IS Polska lecz zapraszamy również użytkowników wszystkich innych modeli tej marki jak i ich odpowiedników Toyoty ;) tak jak to było i rok temu.

Zeszły rok pokazał, że jesteśmy świetną grupą ludzi która godnie reprezentuje markę, mamy nadzieję że ten rok będzie jeszcze lepszy i pojawi się jak najwięcej nowych twarzy z ich furkami :piwo: :pijak:

Kilka informacji:
z racji wielu pytań o nocleg we Władysławowie podczas zlotu i nie tylko, chciałbym Wam przedstawić dwie opcje (oczywiście każdy może rezerwować nocleg gdzie indziej na własna rękę ;) )
Opcje:
Nocleg w pensjonacie Lisa
-pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami lub wspólną na dwa pokoje dwu osobowe, cena 30-40zl osobo/doba,
- 2 pokoje (ala apartament) z łazienkami i aneksem kuchennym
2-3 osoby cena 250zl za pokój na dobę.
Możliwość rezerwacji pokoi od 8 marca pod tel 607158915 Pani Irena

Nocleg na kempingu Kaper w Szkole Windsurfingu i Kitesurfingu Od-Dech:
- przyczepy kempingowe 2,3,4 osobowe cena 30zl osobo/doba
- nocleg w namiocie w centrum kempingu cena okolo 10-15zl

Noclegów we Władysławowie jest sporo więc możliwości są :) ja przedstawiam własne opcje.

Jeśli ktoś może i ma ochotę to zapraszam na cały tydzień przyjazd... ;)

Kolejne info o planie zajęć itp już niebawem, w razie pytań można śmiało dzwonić pod 607370547(Łukasz)
Awatar użytkownika
Ignar
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 23:20
Model Lexusa: is200
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zlot Lexus Go to Hell 2018 / 8-10 czerwiec

Post autor: Ignar »

Siemka ;)
Można wpaść na jeden dzień zobaczyc jak to wygląda ;) ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości