Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Zloty ogólnopolskie
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: adamsky73 »

Kafecz pisze:
adamsky73 pisze:Macie ode mnie trochę wybranych fot, głównie aut.
Fotki

Swietne zdjecia
Dzięki, choć przy tej pogodzie i wiekowym sprzętem było trudno zrobić dobre fotki.
Nie mogę się doczekać na zdjęcia od naszych forumowych profesjonalistów, ale wiem ile trwa obróbka fotek więc czekam spokojnie :ok2:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Co ogolnie myslicie o miejscu i co byscie poprawili? Wracamy tam za rok?:)
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: adamsky73 »

Jak w każdej instytucji państwowej widać było zaniedbania, ale oprócz szczegółów trudno się było do czegoś przyczepić
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: owczar »

Kilka zdjęć ode mnie: https://goo.gl/photos/xn3AH7d1dgc3RGXFA

Niestety pogoda przeszkodziła zrobić więcej.
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: Thorgal1 »

totalne nudy dla dzieciaków - w Ślesinie i plac zabaw, huśtawki, więcej miejsca do biegania, to samo w maju było w Mikorzynie
tutaj nic nie ma
miejsca na ognicho chyba też brak

jest za to miejsce na auta i jak jest pogoda do dupy, to jest gdzie się wspólnie schować .... chociaż podziemia podzielone na komnaty też spowodował że porobiły się grupki a nie wspólna zabawa.
Jak wglądają pokoje w pałacu to każdy widział, stadnina ma je duuuużo "nowsze" :)


nie pamiętam jak cenowo w porównaniu ze Ślesinem
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Co do cen to podobnie jak domki bo tu sniadania wliczone w cene. Ognisko by zrobili tam gdzie impreza w piatek. Dla dzieci fakt. Nic nie ma. Piwnice by trzeba bylo przemeblowac next time, ale grupki zawsze sie porobia. Pokoje rozne sa fakt. Ale spanie to spanie. Lazienki chociaz w miare. Byly plusy i minusy ale klimat palacu byl dobry:)
Awatar użytkownika
Majster
Lex user
Posty: 111
Rejestracja: 14 kwie 2017, o 09:18
Model Lexusa: 5.0 V8
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: Majster »

Mi bardzo miejsce przypadło do gustu i już kieruje prośbę do organizatorów by ta lokalizacja była brana pod uwagę w planach na przyszły rok.
Na duży + :
- na pewno ogromny okrąg na podjeździe i możliwość ustawienia aut w kółeczku z łatwym dostępem do każdego i ułatwienie w oglądaniu,
- duże zadaszenie przy wejściu do pałacu, które zdało egzamin gdy padało, można było swobodnie rozmawiać przy akompaniamencie deszczu,
- lokalizacja centrum PL z bliskością autostrady, dobre miejsce na objazdówkę,
- zaciszne miejsce nikomu nie przeszkadzamy gdy jesteśmy głośni o godzinach tak późnych, że są już wczesne,
- komnaty - jest alternatywa na złą pogodę, grupki zawsze tworzyć się będą, ale zauważyłem, że cieszyły się dużą rotacją i wymiennością,
- pokoje pomimo tego, że były braki i wymagały regeneracji to w ostateczności dostały ode mnie +,
- wydaje mi się, że mimo wszytko przystępna cena, choć gdy się jest rodziną to koszty rosną.
Na - :
- wspomniany brak rozrywek dla dzieci, może gdy pogoda ładniejsza można zwiedzić stadninę. Pewnie atrakcyjne byłyby gry, które się nie odbyły z uwagi na pogodę
Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

No ja sie z Majstrem zgadzam. Przy dwoch zlotach jeden moze byc nad jeziorkiem a drugi w palacu. Tylko teraz pytanie. W tym roku nie zajelismy tylko kilku apartamentow, a pare osob nie dojechalo. Widze tez, ze juz sa nowi chetni na przyszly. Osrodek bedzie za maly dla nas. I pyt czy zmieniamy czy robimy kto pierwszy ten lepszy. Tak czy tak jeden zlot bym zostawil w klimacie pozornego luksusu;)
kuskus83
Lex user
Posty: 176
Rejestracja: 1 maja 2015, o 08:33
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warm - Maz
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: kuskus83 »

Zgodzę się z Czarkiem bo też jeździmy z maluchami i co do miejsca to samo w sobie jest fajne lecz dla maluchów kompletnie nic nie ma.
Fajne rondo dla aut, czułem sie trochę jak na bieżni :)
Co do tworzących sie grup to chyba normalka, bo podejrzewam, że przy takiej frekwencj każdy nie zdążył się zapoznać z każdym, zamienić zdania i przybić piątki
Myślę, że na kolejnym zlocie patrząc na to ile wiary przybyło w tym roku i to, że zajęliśmy cały pałac i stadninę ciężko bedzie sie pomieścić
Weźcie pod uwagę to, że z roku na rok będzie Nas coraz więcej.
I hope :)
Amen
Awatar użytkownika
SimonFreeman
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 24 paź 2013, o 13:18
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Zlot w stadninie koni Walewice- rozmowy

Post autor: SimonFreeman »

Moim zdaniem super miejscówka i na pewno do powtórzenia za rok. Może pałac jest lekko leciwy, ale na pewno ma swój klimat i plusy. Zdecydowanie jego największymi atutami są ogromny podjazd zdolny pomieścić i setkę aut, plus bardzo dobry dojazd. Dodatkowo śniadanko w cenie zrobiło robotę rankiem i ogólnie bardzo dobre jedzonko! Jedynie blokady na autostradzie nie skumałem :) Może lepszym pomysłem byłoby podjechanie next time na rynek jakiegoś miasteczka w okolicy albo inna ciekawą miejscówkę na foty?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości