Spot KIELCE

Organizujesz spot w swoim regionie ? napisz nam o nim
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Spot KIELCE

Post autor: szyman_leo »

Może i u Nas w Kielcach byśmy zorganizowali mniej lub bardziej cykliczne spotkania fanów :LEXUS:
Mamy tyle fajnych miejsc w mieście i okolicach, można by trochę czasem pogwarzyć, wymienić się doświadczeniami, podpiąć się Techstreamem i pogrzebać co nieco (mam kabelek MVCI).
Miejsce np. parking na Ściegiennego przed cmentarzem lub bardziej cicho i kameralnie na Pakoszu ul. Kusocińskiego za pierwszym zakrętem lub na Stadion uderzyć.
Czas i dzień do ustalenia: np. niedziela po obiedzie 15 lub 16ta, środa godz. 19 lub 20ta.
Piszcie czy byliby chętni, bo już trochę toczydeł jest w regionie i nie narzekać na brak czasu, bo ja też mam i pracę i rodzinę :acute:
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Spot KIELCE

Post autor: adrian_o »

Ja jestem chętny jak najbardziej. Z tego co wiem to jest co jakiś czas organizowany jakiś Japan Cars - https://www.facebook.com/JapanCarsClubKielce/?fref=ts
Szału nie ma dupy nie urywa, ale lepiej byłoby się podpiąć do nich i ugadać na jakieś spotkanie. No i z jakimś kilkutygodniowym uprzedzeniem, bo zazwyczaj takie organizowanie z tygodnia na tydzień kończy się w tym przypadku kichą.
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Spot KIELCE

Post autor: szyman_leo »

OK trochę mnie poniosło z tym co tygodniowym spotem, a pomysł podpięcia się do JCCK super :ok: . Ja nie facebookowy, więc nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego :blush:
Z tego co patrzę, to już 6 marca o 17-tej planowany jest grubszy spot na Ściegiennego przy pomniku Homo Homini ze sporą ilością chętnych. Jak będę na miejscu, to podjadę z ciekawości zobaczyć jaki klimat.
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Spot KIELCE

Post autor: adrian_o »

szyman_leo pisze:OK trochę mnie poniosło z tym co tygodniowym spotem, a pomysł podpięcia się do JCCK super :ok: . Ja nie facebookowy, więc nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego :blush:
Z tego co patrzę, to już 6 marca o 17-tej planowany jest grubszy spot na Ściegiennego przy pomniku Homo Homini ze sporą ilością chętnych. Jak będę na miejscu, to podjadę z ciekawości zobaczyć jaki klimat.
Z tego co się dowiedziałem, to te wydarzenia są powtarzane. Czyli taki wpis na facebooku może istnieć od roku nawet i jest cyklicznie powtarzany z tą samą ilością chętnych. Wpada jakaś grupka znajomych, większość to młodzież. Więc jak chcesz się tam wybrać to nie mów, że nie ostrzegałem. Przyjdą wakacje, to zwłaszcza w lipcu będzie dużo ogólnopolskich wydarzeń - MOTOWEEKEND w Pionkach, JAPFEST we Wrocławiu i inne.

W Kielcach masz jeszcze MTN. Większość to także młodzież, ale zainteresowanie duże. Możesz się pościgać jak znajdziesz chętnego i w sumie to wszystko :)
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Spot KIELCE

Post autor: szyman_leo »

Spoko, mam na tyle blisko, że z ciekawości podjadę :hobby:
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spoty Regionalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości