IS 200 ile za OC?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: adamsky73 »

W sumie parking jakieś znaczenie ma. W prywatnym garażu na jedno auto raczej nie zrobisz komuś szkody przy parkowaniu, nie? A ludzi (zadziwiająco że zawsze były to kobiety) którzy przy parkowaniu kogoś przytarli lub puknęli w zderzak i "nie zauważyli" tylko od razu dali w długą to już paru widziałem
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: owczar »

W garażu na jedno auto nie, ale prywatna posesja i garaż to pojęcie względne :) bo miejsce w garażu wspoldzielonym to też niejako garaż prywatny.

Co do ucieczek. Moje Mitsubishi oberwalo dość mocno 3 razy. Ani razu nie zostawiono kontaktu.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: adamsky73 »

Taką mamy kulturę narodową. Uczciwość = frajerstwo, cwaniactwo = inteligencja.

Miejsce w garażu współdzielonym może ma jakieś zniżki w AC (nie wiem) ale w OC to faktycznie jak byś stał pod chmurką. Najbardziej rozbawiło mnie podniesienie stawki za "Miejsce strzeżone na zewnątrz budynków" w stosunku do miejsca niestrzeżonego. :doh:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: endrju1 »

Ubezpieczyciele dość mocno eksperymentują z cenami i wyliczeniami tych cen, więc nie ma co się dziwić, że nie koniecznie jest to sensowne.
franuczino
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2017, o 18:12
Model Lexusa: Nx
Skąd:: mrągowo
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: franuczino »

przy wyliczaniu ubezpieczenia, wszystko ma znaczenie, województwo, region w którym mieszkamy, itp, ostatnio przy załatwianiu kolejnego kredytu, pośrednik trochę się rozwinął na ten termat i powiem wam że tak samo jest z ubezpieczeniami, Takie firmy zbierają już wszystki informacje
http://fifties.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość