super autko

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: forest »

Beemix daj jakieś foty Twojego SC.... mój znajomek szuka auta sport ;)
SC430 '2002
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: BeeMiX »

http://img715.imageshack.us/img715/5963/lex3.jpg

http://images43.fotosik.pl/113/ddc36e4a814a14ab.jpg

http://images35.fotosik.pl/77/fc9ccc0d061c6ac3med.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/5879/lex2ww.jpg

Lampy są poliftowe tak jak całe auto :) Niedługo je wystawię, narazie auto czeka na nowy tylny zderzak ktory musze wyslac do Polski bo w wakacje facet jadacy za mna mnie niegroznie puknał :mad:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: janasek »

Nie wiedziałem że to są lampy poliftowe. Myślałem że do końca wychodziły takie jak moje. Może takie sobie sprawie... Niezłe są... :biggrin2:
Luxusem jadę... :)
p0lish
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 23 paź 2010, o 14:24
Model Lexusa: brak

Re: super autko

Post autor: p0lish »

sliczna suczka
jakieś dodatkowe info n/t auta?
rok/przebieg/wyposażenie/cena/coś o czym warto wiedzieć przy rozważaniu tego auta

dzięki!
Kompleksowe pranie tapicerki samochodowej i meblowej. Nowy sprzęt. Warszawa i okolice.

Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: janasek »

Sam jestem ciekaw tego Lexa chociaż już swojego mam. :) Rocznik chyba 1999 ale nie wiem czy dobrze pamiętam, wyposażenie oczywiście full opcja jak to w Lexach, ładny chromik na alu. A co doreszty i ceny niech się wypowie BeeMix. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: BeeMiX »

1997 rok, do Polski przyszedł wiosną 2008 z przebiegiem 79k mil, teraz jest około 112k mil. Beżowa skóra w środku, samo sciemnajace sie lusterka, 7 glosnikow + 12CD, elektryczna kierownica, lusterka, fotele, automatyczna klima, ksenon, szyberdach, pamiec foteli. Świeżo wymieniony olej na Motul 5W40, w te wakacje zrobiony rozrząd + tarcze i klocki przód i tył oraz płyn hamulcowy (moze z 2tyś km od tego czasu), zrobiona pompa wspomagania + węże nowe, zrobione gumy w zawieszeniu na poliuretan, łączniki stabilizatora przód. Niedługo będzie zrobiony tylny sworzeń wachaczacza i felgi wypiaskowane oraz pomalowane. Także doinwestowane i na bierząco było robione co auto potrzebowało, napewno spokój przez najbliższy czas. Z minusów małe pęknięcie na oparciu tylnej kanapy, lekko wytarty boczek fotela kierowcy i kierownica. Chciałbym 24 tyś zł ale przyjmę najlepszą i najrozsądniejszą ofertę w gotówce :)
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: janasek »

Masz podobny przebieg jak u mnie. Ja mam teraz 117 000 mil. Popraweczka, myślałem że jest młodszy. :) U mnie też padają sworznie z tyłu (jest drobny luz i puka mi coś-chyba to z prawego tyłu i luz na łożysku też z tej strony mam. Da sie samo łożysko wymienić. Koszt łożyska ok 350 zł + robota. Pewnienieidługo to zrobię, albo po nowym roku. :)

Kurka wszystko pięknie tylko ten biały kolor jakoś mi nie podchodzi. Jakoś tak mało perłowy. Szkoda. Ale samo autko jest na prawdę niezłe, a ten model (nie egzemplarz-nie mylić!!!) w tym kolorze widziałem kiedyś dużo brzydszy i dużo bardziej zaniedbany. Więc szacun za utrzymywanie auta w prawie nienagannym stanie. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: Ralfx »

Jak dla mnie auto BeeMixa jest genialne, zrobić mu swap na manuala i och i ach :D Kolor genialny, poliftowy wóz (żadziej spotykany) i jeszcze zadbany i mało jeżdżony. Rzadkość jak na dzień dzisiejszy. Ja żałuje że nie miałem odpowiedniej floty, wtedy na pewno brałbym auto Twoje albo Maxkowa :P
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: super autko

Post autor: tomekb »

zdjecie nie oddaje koloru bieli tego auta
Lex

Re: super autko

Post autor: Lex »

janasek pisze:Kurka wszystko pięknie tylko ten biały kolor jakoś mi nie podchodzi. Jakoś tak mało perłowy.
nie wierzę w to co piszesz janasek :doh:

ten egz. ma wszystko co może sobie wymarzyć właściciel SC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości