[Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

[Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: maxkow »

W tym temacie wrzucamy linki z ogłoszeniami aut , ktore nas interesuja i chcemy zakupić lub prosimy o opinie użytkowników forum o ocenę danego modelu w tym wypadku sa to inne modele niz RX, SC, LS, IS, GS.

Prosimy nie robić nowych tematów pt'' Co sadzicie o tym aucie?? " tylko linki z interesującymi was modelami wrzucać w tym temacie pozwoli nam to utrzymac porządek na forum.

POzdarwiam
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
malven
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2011, o 18:47
Model Lexusa: ES 330
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: malven »

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Tak z rynku amerykańskiego. Konkretnie to: http://a2.otomoto.pl/lexus-es330-C19313467.html
W ASO mi powiedzieli, że w aucie nie ma instalacji umożliwiającej zainstalowanie spryskiwaczy. Dlatego zaczęłam się zastanawiać czy można wymienić na halogeny, do których spryskiwacze nie są potrzebne, ale to może jakiś dziwny jest pomysł.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: tomekb »

jesli chodzi o spryskiwacze to sie da załozyć z innego auta pozmoze ci w tym kolega z LEX-KLINIKI gdyz on w swoim GSie sam ta modyfikacje robi
malven
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2011, o 18:47
Model Lexusa: ES 330
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: malven »

Dzięki. No wlasnie pozwoliłam sobie wziąć numer z forum :) i próbowałam się do faceta dodzwonić, ale bezskutecznie :( Bo kobieto dzwoniłaś na źle spisany numer. Teraz już się dodzwoniłam :)
Ostatnio zmieniony 9 sie 2011, o 18:14 przez malven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: janasek »

Ja bym się nie przejmował spryskiwaczami, jeżeli będziesz bardzo chciała jest tu na forum taki człowiek, ktory Ci to wszystko złoży i będzie działać że aż miło. :) Niebiescy dżo częściej czepiają się starszych aut z ksenami bo to widać że są dokładane i nie mają hmologacja. Z fabrycznymi rzadko kto ma problem.

O używane części od ręki może być cieżko, o blacharskie nawet nowe. Ale są firmy ktore przywożą z USA tylko czas oczekiwania jest spory (d 5 tyg wzwyż) chyba że jakieś drobiazgi to dużo krócej bo są to przesyłki lotnicze. No i trudno powiedzieć jakie koszty...

Część elementów eksploatacyjnych pasuje z innych modeli Lexa czy Toyot, więc wyspecjalizowane warsztaty Lexa/Toyoty nie powinny miec problemu z ich odstaniem i przy okazji są znacznie tańsi jak ASO. Pomijając że wszystkie klamoty można dostać w ASO za kosmiczne pieniądze...

Ogólnie auta mało awaryjne (ES w Stanach jest w czołówce niezawodoności) i jeżeli ktoś wie co i gdzie kupić nie jest specjlanie drogie czy kłopitkiwe w eksploatacji. Dla mało wprawnych nie lubiących sie mierzyć z "takimi problemami" może być to pewną przeszkodą. :)

Auto ogólnie jest bardzo miękkie i komfortowe więc powinnaś być zadowolona z zakupu tego modelu.

Pozdrawiam

Edit 18:04

Hehe, ubiegliście mnie. :) Będę się widział ze Stachem zapytam czy da radę, ale znajać go to na pewno sobie poradzi.
Luxusem jadę... :)
malven
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2011, o 18:47
Model Lexusa: ES 330
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: malven »

No wlaśnie z nim rozmawiałam, bardzo rzeczowy i miły facet. Dziękuję za namiar i rekomendację :)
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: stachulex »

da rade zalozyc takie spryski jak ja montuje do swojego gs-a.wysowane ze zderzaka.nie zepsuja linni auta i beda dobrze spelnialy swoją funkcje.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: Ralfx »

Z częściami do ES330 nie powinno być problemu jako że jest to przecież Toyota Camry ze znaczkiem Lexusa. Różnice między tymi autami są czysto kosmetyczne, no więc mechanicznie nadal jest to Toyota.
W tej kwestii to śmiało można brać. Sprawdzić je tylko w Carfaxie żeby nie było lipy bo wiadomo jakie złomy targa się z USA.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: lukas78 »

malven pisze:Hej, chciałabym kupić Lexusa ES 330 z 2005 r., automat bardzo mi się spodobał, tylko jak jest z częściami? Mam wrażenie, że są niedostępne poza oryg. sprowadzanymi ze Stanów. Czy ktoś z Was jeździ może takim autem? Jeśli tak będę bardzo wdzięczna za opinie na temat części.
Jeśli koleżanka chciała by przeznaczyć nieco większą kaskę to gorąco polecam ten egzemplarz: http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=29&t=4853 . :ok:
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
sch1985
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2011, o 21:23
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus inne modele] Zapytanie o Auta z Ogloszenia

Post autor: sch1985 »

Witam Wszystkich.Nosze sie z zamiarem kupienia lexa is200 :dance: ,jak to jest z tym samochodem,chcialbym sie dowiedziec wszystkiego o tym samochodzie,jakie ma wady i na co bede musial uwazac,czy sie nagminnie cos w nim psuje?co do czesci to wiem ze z blacha jest problem,jestem mechanikiem i tylko raz robilem takiego lexa na skrzynie automatyczna,a ja wole mamual,bo automat(nie obrazajac plci pieknej :biggrin2: )jest dla kobiet.
Z gory dzieki za jakies kolwiek info o tym modelu :dance3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości