Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
m4rios
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2017, o 09:22
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podwilk
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: m4rios »

Ten z komisu musi długo stać - jak rzuciłem okiem na tarcze to były calusieńkie rude.

Co do tego z niskim przebiegiem - sprowadzony od nowości ze Stanów ze względu na dużo lepsze warunki finansowe i w jego rękach do dziś. Oferta wygląda świetnie, ale wisi już na aukcji conajmniej 3-4 tygodnie bo pamiętam ją z początku czerwca. To mnie dziwi.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: owczar »

Cena nie jest najniższa i to może być powód. Pamiętaj że amatorów używanych hybryd nie ma zbyt wielu. Sprawdź carfax i samo auto.
m4rios
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2017, o 09:22
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podwilk
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: m4rios »

No tak, każdy chce limuzynę najlepiej za 20 tysięcy.

Na szybko ustaliłem, że poduszki nie były wystrzelone. Jeśli chodzi o cały raport od Carfax to zamówię takowy jak "pozbędę się" mojego aktualnego auta i jak właściciel Lexa potwierdzi, że opuści z ceny.
Awatar użytkownika
thepowerofbeams
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 4 gru 2016, o 22:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: thepowerofbeams »

nie napalaj sie na USA, za 55 można kupic salon polska bezwypadek 1wł, uwierz mi :) i czekaj na okazje!
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3->GS450H mk3
kuskus83
Lex user
Posty: 176
Rejestracja: 1 maja 2015, o 08:33
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warm - Maz
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: kuskus83 »

thepowerofbeams pisze:nie napalaj sie na USA, za 55 można kupic salon polska bezwypadek 1wł, uwierz mi :) i czekaj na okazje!
Prawda :ok:
Porządnego Lexa nie kupisz w dwa tyg.no chyba ze będziesz szczęściarzem
Ja swojego upolowałem po około 3 miechach
Założenie: bezwypadek, polskie pochodzenie pełna dokumentacja a to wszystko z racji braku czasu na oględziny szrotów po całej polsce
Wyczekałem i znalazłem
Wystawiony był przez salon Lexusa a i tak udało mi sie dorwać gościa osobiście i kupić taniej
Przed zakupem oglądałem 3 egzemplarze
Sprowadzane i nie, ale padaki, dlatego warto zawsze sprawdzic auto przed zakupem nawet w salonie toyoty takie jest moje zdanie tym bardziej ze mało siana nie wykładasz na używane auto
Cierpliwości :biggrin2:
Obserwuj Polska strone z uzywanymi Lexami mozesz nawet podzwonic po salonach Lexusa i podpytac czy cos nie bedzie w najblizszym czasie wystawionego oni maja takie info
Powodzenia
m4rios
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2017, o 09:22
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podwilk
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: m4rios »

Rozumiem Was dobrze. Nie napalam się bo jak mówię jeszcze mam samochód, którego nie sprzedałem więc bez pośpiechu.

Jeśli zaś chodzi o samochód z ogłoszenia z USA to wg. mnie nie mam się czego bać skoro właścicel sprowadził go jako nowy i jeździ nim od początku do teraz - serwisowany był w salonie Toyota i nie ma przeciwwskazań by właśnie tam jechać i wszystko potwierdzić.

Ogólnie bardzo mało 450h widzę na polskim rynku. Dosłownie kilkanaście sztuk z czego połowa to komisy, a z takiego miejsca auta raczej nie kupię.

Przy okazji :
czy jest możliwość PEŁNEGO spolszczenia menu w GS 450h? W modelu, który oglądałem w komisie był np. menu po polsku "Konswerwacja" , ale już ikony były po angielsku : engine oil, battery, rotation itp.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: owczar »

Tylko część za pomocą spolszczonych map.
m4rios
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 2 lip 2017, o 09:22
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podwilk
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: m4rios »

Rozumiem. Z jednej strony szkoda, a z drugiej nie jest to aż taki problem.
Agathax89
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2017, o 12:08
Model Lexusa: LexusNX
Skąd:: Brok
Kontakt:

Re: Lexus GS III 450h - pytania przed zakupem

Post autor: Agathax89 »

Ty się tak przebiegiem ,,wysokim" nie sugeruj, albo daj do pierwszego lepszego mirosława on ci przekeci licznik i będziesz miał spokojną duszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość