Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
mzooledz
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2021, o 00:11
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: mzooledz »

Tak mi powiedziano przy odbiorze auta.
Bestia285
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2022, o 21:02
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Bestia285 »

Wszystko opisane jest w instrukcji obsługi. Dokładne wytyczne i zalecenia. Wiesz, ktoś kiedyś powiedział mi że będę żył 120 lat. A serio, w salonach pracują różni ludzie. Gdy dali mi do testu auto to miałem lać PB98 a na wlewie paliwa i w instrukcji jest 95. Proponuję zasadę ograniczonego zaufania.
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Sprawdziłem i w instrukcji obsługi na stronie 49 jest napisane tak; zatrzymać samochód, wciskając pedał hamulca, a następnie nacisnąć przycisk położenia P. Natomiast nie znalazłem nic o wyłączaniu zapłonu. Na pierwszej wizycie w serwisie poruszę ten temat. Zobaczymy co powiedzą. W każdym razie ja zawsze przed wyłączeniem silnika wciskam P.
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Nie wiem skąd 49 str
Tak to wygląda w instrukcjiObrazek

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Mówię o fizycznej książce obsługi, którą dostałem razem z samochodem. Z jakiej instrukcji jest to zdjęcie?
Bestia285
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2022, o 21:02
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Bestia285 »

Gdy odbierzesz auto to masz fizyczną książkę obsługi w formie papierowej i kwestia ta opisana jest na str.49. Można też pobrać instrukcję ze strony lexusa w formie elektronicznej i screen pochodzi właśnie z tej książki. Również mam tylko taką, elektroniczną instrukcję bo auto nadal w zamówieniu.
Bestia285
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2022, o 21:02
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Bestia285 »

https://www.lexus-polska.pl/customer/manuals

Tu masz link do instrukcji.
Wpisujesz model NX
Język polski
Rok produkcji 2022 i szukaj.

Pojawi się instrukcja NX 350h, NX 450+ i multimedia ( wspólna dla dwóch wersji).
Pobierz, otwórz i masz .
ZibiZ666
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2022, o 14:34
Model Lexusa: NX 350h F Sport
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: ZibiZ666 »

Tomasz76 pisze:W nowych samochodach osobowych nigdy nie miałem problemów z akumulatorami. Z tym, że auta nigdy nie stoją dłużej niż tydzień. Zatankowałem auto pod korek, wyzerowałem średnie spalanie z 4tys/km, nastawiłem licznik B i po wyjechaniu całego baku sprawdzę w którą stronę przekłamuje komputer. Będę oczywiście tankował z tego samego dystrybutora. Ostatnio znajomy odebrał nowego Lexusa NX i przyjechał do mnie. Sprawdziliśmy, czy Iphone ładuje się na ładowarce indukcyjnej. Okazało się, że się nie ładuje, jak w pozostałych modelach NX, które sprawdzałem. Jak więc widać problem przez Lexusa nie został jeszcze rozwiązany.
U siebie nie mam tego problemu. Iphone ładuje się bez problemu na indukcyjnej
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Jaki masz model Iphona? Może nie zwróciłeś uwagi, że po około minucie przerywa ładowanie? Sprawdzałem już na 5 Lexusach NX i zawsze było tak samo tzn. najpierw ładuje, a po chwili przestaje i kontrolka zaczyna migać na żółto. Natomiast podczas ładowania kontrolka świeci się na zielono i nie miga.
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Bestia285 pisze:https://www.lexus-polska.pl/customer/manuals

Tu masz link do instrukcji.
Wpisujesz model NX
Język polski
Rok produkcji 2022 i szukaj.

Pojawi się instrukcja NX 350h, NX 450+ i multimedia ( wspólna dla dwóch wersji).
Pobierz, otwórz i masz .
Dzięki, w wolnej chwili pobiorę sobie instrukcję w formie elektronicznej. Jednak patrząc na zdjęcie, które wrzuciłeś, to obydwie instrukcje różnią się trochę od siebie. U mnie jest taki opis na stronie 51; Uwaga. Po zaparkowaniu samochodu należy zawsze uruchomić hamulec postojowy i wybrać położenie P dźwigni przekładni napędowej, wyłączyć hybrydowy układ napędowy i zamknąć samochód” Mamy więc sprawę wyjaśnioną i jak widać zawsze przed wyłączeniem zapłonu należy najpierw nacisnąć P.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości