Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: SnakeDoctor »

Esdipio pisze: Odpowiedz mi na pytanie czym ja ryzykuje wplacajac zaliczke na auto z ktorego w kazdej chwili moge zrezygnowac bez podania przyczyny. Jazde próbna odbede w styczniu i wtedy zdecyduje.
A to zmienia postać rzeczy.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Każdy ma chyba wpisana zaliczkę także ... chętnych nie brakuje wiec salon i tak sprzeda.
Telega86
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 27 lis 2021, o 17:23
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Telega86 »

Jak myślicie, Lexus wypnie się na wszystkich klientów, którzy zamówili 350h z produkcją na 2022 r. i podwyższy ceny na zamówione auta o 7,3%?
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Zapytałem o to bo to można dwojako rozumieć... zresztą nie wiadomo czy nie dadzą czegoś nowego jak eco bonus ponownie.
Telega86
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 27 lis 2021, o 17:23
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Telega86 »

To byłby gruby numer ocierający się o reklamę wprowadzającą w błąd. Myślę, że przy dzisiejszych przepisach konsumenckich UOKiK to by było trochę mało jak za taką aferę.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Jest napisane jeśli cena się zmieni to możesz odstąpić bez problemu od umowy... oby nie trzeba było tego robić. Dam znać jutro jak podchodzi Lexus Żerań do tego zapisu. Patrzę że te 7,3% przy moim zamówieniu to skromne 20k :D
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Ale czy sa juz jakies decyzje ze nie bedzie ulgi na hybrydy w 2022r? Mozecie wkleic zródło tych informacji.
Telega86
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 27 lis 2021, o 17:23
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Telega86 »

Ghotti pisze:Jest napisane jeśli cena się zmieni to możesz odstąpić bez problemu od umowy... oby nie trzeba było tego robić. Dam znać jutro jak podchodzi Lexus Żerań do tego zapisu. Patrzę że te 7,3% przy moim zamówieniu to skromne 20k :D
Istotą jest to, że prawo się nie zmieniło na dzień składani zamówienia. To, że obniżona akcyza obowiązuje jedynie do 31 grudni 2021 wiadomo od roku. Powoływanie się na ust.7 byłoby w tej sytuacji infantylne i z chęcią bym pozwał Lexusa za taki numer.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Esdipio pisze:Ale czy sa juz jakies decyzje ze nie bedzie ulgi na hybrydy w 2022r? Mozecie wkleic zródło tych informacji.
Chyba nic nie wiadomo jak na razie :)

@up
Kopanie się z koniem jak dla mnie no ale co kto woli. Można to dwojako rozumieć raz że akcyza jest stała i jest tylko bonus dla hybryd ale de facto akcyza jest nadal stała i się nie zmienia. Dwa że odwołują się do tego punktu i będą kombinować.
Jutro dostanę odpowiedź z Żerania to się podzielę ;)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Dawid0ss »

Esdipio pisze:A nigdy nie zdazylo sie tobie kupno telefonu na premierze? Zawsze musiales dotknąc, obejrzec, pobawic sie zanim kupiles mimo ze przykladowo miałes stycznosc z poprzednim modelem?
Odpowiedz mi na pytanie czym ja ryzykuje wplacajac zaliczke na auto z ktorego w kazdej chwili moge zrezygnowac bez podania przyczyny. Jazde próbna odbede w styczniu i wtedy zdecyduje.
Ty nic nie ryzykujesz. Dzięki takim "inwestycjom" Lexus ma kasę na bieżącą działalność :biggrin2:
SnakeDoctor pisze:Nie mogę zrozumieć jak można kupić samochód za kilkaset tysięcy bez chociaż kilkunastominutowej jazdy próbnej.
Powody mogą być wszelakie, jedni idą za owczym pędem, w obawie, że dla nich nie starczy, a dla innych kupno auta niczym się nie różni od kupna rękawiczek itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tomko i 3 gości