Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

ktosiek20 pisze:
Ghotti pisze:na to iż stał się chiński, niektóre modele ponad 120-130km/h potrafi drżeć kierownica przez fakt "wrażliwego" zawieszenie na wyważenie kół, a drogi mamy jakie mamy tutaj często w xc90 spotykane s90 i wlasnie chyba xc60, skóra słabej jakości, która potrafi barwić, szczególnie jasna zdaje się, ogólnie sporo głosów iż po gwarancji sprzedają bez mrugnięcia okiem.
To czytałem w zeszłe wakacje popatrz forum volvo jak jesteś zainteresowany, aczkolwiek i tak mniej narzekania niz na x3/q5
Właśnie czytałem różne fora, ale bardziej zagraniczne. Polskiego forum Volvo o aktualnych modelach jakoś nie znalazłem. A jeśli moderator wybaczy OT, to co z kolei jest bolączką Q5 i X3? ;)

Ojjjj poczytaj nie pamietam :) research robiłem zeszłe wakacje masz tutaj przypadki ludzi co uciekają od Mercedesa, ktoś miał x3 tutaj po gwarancji padło mu turbo nie ma zamiennika bo elektronika itp itd zdaje się dał 15k za naprawę bo tylko serwis. Sam robiłem przymiarki do x3 glc q5 Sportage santafe kuga a i tak zawsze wracałem do Lexusa. Chociaż czysto hipotetycznie gwarantuje spokój z awariami na czym mi zależy No i co drugi na parkingu to nie NX tylko x3 czy q5 ;) a ze wyszedł nowy model zakup w ciemno ale po jeździe testowej się utwierdziłem iż to był dobry wybór tylko te przesunięcia mnie wkur…. No i specjalnie zostawiłem się na liniowym zamiast ryczałt żeby to jeszcze pół roku poodliczac ile się da te 60%~~ wartości w pół roku a tak qpa niby zarobione na samym samochodzie z 50k ale przez brak możliwości odliczeń od netto to będę z 30k w plecy pewnie ~~

I tak źle i tak nie dobrze :) radzę samemu pojeździć potestować i tyle. Niestety mam tak ze jak coś upatrzę to nie ma bata żeby coś innego mi się spodobało :D i niestety ten upatrzony jest NX.
whero
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Esdipio pisze:Ciekawy test napedu hybrydowego lexusa 350h w górach.
https://youtu.be/9k_B6lQXuXE
a to bardzo ciekawe ;) - jeszcze ciekawsze byłoby porównanie z wersją plug-in (zaczynając / kończąc z tym samym % stanem baterii) - większa pojemność może pozwoliłaby na wydajniejsze regenerowanie hamowaniem / po naładowaniu do pełni baterii nie mamy rekuperacji a jedynie normalne hamulce / hamowanie silnikami elektrycznymi gdzie energia elektryczna jest następnie wydzielana w postaci ciepła w pakiecie rezystorów (inne hybrydy lexus'a również miały takie tryby pracy wg mojej wiedzy - nie wiem czy nowy nx również)
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Ktos sie bedzie cieszyl z nowych Lexusow :) dzisiaj. Zdunska Wola. Caly pociag Lexow.

Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 376
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Nex »

Widziałeś tam jakieś NXy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Same RX i UX.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AroO93
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2022, o 12:40
Model Lexusa: NX
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: AroO93 »

Ktoś interesował się nowym GLC ? Termin realizacji mają 4 miesiące. Cenowo wychodzi podobnie jak NX.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Na nowego NX na premierę tez był czas oczekiwania 5msc :D a zrobiło się 8-10

Tez jestem ciekaw ktoś może się dowiadywał?
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: SnakeDoctor »

Ja swego czasu oglądałem nową C klase, na której GLC jest wzorowany (przynajmniej w środku). Sam jeżdzę ISem i w porównaniu z tym autem jakość wnętrza C klasy wypada bardzo słabo. Tapicerka, plastiki, wykończenie przestrzeni pod kierownicą i z boku (tam gdzie ja opieram nogę) skutecznie mnie od tego auta zniechęciło. Więc cenowo może być podobnie, ale jakość wykończenia raczej niekoniecznie.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

ostatnio miałem c klasę na 2 tygodnie wypożyczoną 2400km pokonane, nie wiem, który samochód był gorszy Koleos czy C klasa. U mnie top 2 od końca. Co 2h musiałem się zatrzymać bo coś mi cisnęło w udo i mi noga drętwiała no, ale może to tylko ja :) a drzwi tak samo skrzypiały (tani plastik) jak w grandladzie X którego miałem poprzednio.
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: pss »

AroO93 pisze:Ktoś interesował się nowym GLC ? Termin realizacji mają 4 miesiące. Cenowo wychodzi podobnie jak NX.
sprawdź wyposażenie...

Ja robiłem kalkulacje na test i wyszło mi trochę taniej niż GLE z placu...

Ale sam boje się mercedesa po opowieściach znajomych i ciągle szukam co tu kupić ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości