Mam i ja całego na czarno

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu UX

Re: Mam i ja całego na czarno

Postprzez thrix » 25 gru 2020, o 20:41

spinoo napisał(a):O swoich wrażeniach na temat odbioru auta napisałem w innym temacie dot odbioru auta z salonu. Zatem teraz wrażenia i obserwacje z Batmobilu. Lakier , ja wiem , że to czas ekoterrorystów ale bez przesady , mam wrażenie , że za chwile będą auta malować farbami klejowymi. Niestety procedura wydania auta uniemożliwiła mi stwierdzenia , że lakier ma mnóstwo mikro rysek tylko nie wiem czy to od mycia przed odbiorem czy to już od samego wiatru . Dla mnie minus . Auto ma bez kluczykowy dostęp , zatem otwiera i zamyka drzwi uzbrajając alarm za pomocą "dotyku" klamki , jak to problem żeby również lusterka składały się ot tak przy okacji ... Chcesz złożyć lusterka , musisz to zrobić ze środka auta przyciskiem Dla mnie minus. System info rozrywki każdy wie jaki jest , ale jest android auto to i znęcać się nie będę ale dlaczego większość stacji radiowych trzeba dostrajać ręcznie nie rozumiem. Półka z tyłu tak naprawdę jakaś zasłonka , wolałbym gdyba była tradycyjna roleta.
Ale jedno musze przyznać , po zajęciu pozycji za kierownicą miałem wrażenie jakby auto było wykonane pode mnie , super fotele , wszystko pod ręką i jak dla mnie ten niepowtarzalny klimat.

Reszta grzechów z czasem...

Spokojnie możesz ustawić, że lusterka zamykają się automatycznie wraz z zamknięciem auta. Wystarczy przycisk do lusterek w odpowiedniej pozycji.
thrix
Lex user

Model Lexusa: IS NX

Postprzez spinoo » 12 sty 2021, o 20:51

thrix napisał(a):

Spokojnie możesz ustawić, że lusterka zamykają się automatycznie wraz z zamknięciem auta. Wystarczy przycisk do lusterek w odpowiedniej pozycji.

Pisałem właśnie o tym , że leksus jest w niektórych modelach nielogicznie oszczędny W moim nie ma opcji o której piszesz , przycisk jest dwu a nie trzy funkcyjny
spinoo
Nowy lex user

Model Lexusa: UX 200

Postprzez Neutrino » 13 sty 2021, o 17:24

spinoo napisał(a):
thrix napisał(a):

Pisałem właśnie o tym , że leksus jest w niektórych modelach nielogicznie oszczędny W moim nie ma opcji o której piszesz , przycisk jest dwu a nie trzy funkcyjny

Może dlatego, że są Lexusy i są Toyoty "po makijażu".
Neutrino
Lex user

Model Lexusa: IS200 Sportcross

Mam i ja całego na czarno

Postprzez spinoo » 14 sty 2021, o 20:47

Trochę jednak chyba przesadzasz ? Chodziło mi o to że np skladanie lusterek z wnętrza pojazdu to jedna opcja a z centralnym to opcja druga . To jak z zamykaniem klapy . Samo kopnięcie jest oddzielną opcją. Uwazam ze to po prostu dziadowanie lexusa . Lexusa ( i to jest smutne) a nie toyoty.

Wysłane z mojego LM-G810 przy użyciu Tapatalka
spinoo
Nowy lex user

Model Lexusa: UX 200

Postprzez Neutrino » 15 sty 2021, o 14:38

spinoo napisał(a):Trochę jednak chyba przesadzasz ? Chodziło mi o to że np skladanie lusterek z wnętrza pojazdu to jedna opcja a z centralnym to opcja druga . To jak z zamykaniem klapy . Samo kopnięcie jest oddzielną opcją. Uwazam ze to po prostu dziadowanie lexusa . Lexusa ( i to jest smutne) a nie toyoty.

Wysłane z mojego LM-G810 przy użyciu Tapatalka

Masz rację! Dla mnie generalnie tego typu działania jak to, że pewne opcje są ograniczane (lub jak w przypadku dysków twardych pewna pojemoność) jedynie "softwarowo". Ale kiedy tego typu praktyki były wprowadzane na rynek nikt nie pociągnął producentów do odpowiedzialności i z czasem stały sie naturalną ścieżką marketingową.
Kiedyś, na początku XXIw miałem Fiata 131 Supermirafiori z końca lat 70-tych wieku XX i lubiłem podjechać sobie do dealera VW i podroczyć się ze sprzedawcą pytając dlaczego w nowym samochodzie musze dopłacać do czegoś co było standardem już w latach 70-tych ubiegłego wieku...w tym wypadku akurat czepiałem sie elektrycznych szyb.
Taka historyjka.
Neutrino
Lex user

Model Lexusa: IS200 Sportcross

Poprzednia strona

Powrót do Lexus UX