Akcja serwisowa bardzo dużo modeli toyota/lexus

Historia modeli oraz dane techniczne

Re: Akcja serwisowa bardzo dużo modeli toyota/lexus

Postprzez adamsky73 » 26 lip 2016, o 15:27

Niestety nasz system liże d... międzynarodowym koncernom, a obywatele "jakoś sobie poradzą". Poza tym jako użytkownik luksusowego auta jesteś zepsutym do szpiku wałkoniem przy kasie i państwo nie musi się Tobą opiekować, bo państwo ma dawać najbiedniejszym na wódę (patrz 500+) a nie zajmować się jakimiś fanaberiami bogaczy
adamsky73
Lex Driver

Model Lexusa: LS460 '08

Postprzez Miłosz » 15 paź 2016, o 11:50

Toyta/lexus jeśli chodzi o akcje serwisowe to niezły kibel. 11.10.2016 w bmw wyszła nowa akcja serwisowa tym razem poduszek kierowcy. Dzisiaj dzwoniłem do bmw bawaria motors czerniakowska i mogę się już umawiać na wymianę i przyjezdzać. Dzwoniłem 2-3 tyg temu do toyoty, pisałem do toyota polska w sprawie poduchy w lexie i ... jak będzie to będzie a jak nie to nie. Żenada.
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez wojtekS » 15 paź 2016, o 12:25

adamsky73 napisał(a):Niestety nasz system liże d... międzynarodowym koncernom, a obywatele "jakoś sobie poradzą". Poza tym jako użytkownik luksusowego auta jesteś zepsutym do szpiku wałkoniem przy kasie i państwo nie musi się Tobą opiekować, bo państwo ma dawać najbiedniejszym na wódę (patrz 500+) a nie zajmować się jakimiś fanaberiami bogaczy

Polacy są zbyt tani żeby robić akcję serwisowe. Taniej zapłacić jednemu czy dwóm jakieś na odpier... się odszkodowanie niż wymieniać wszystkim:

"Prawo i kontrole pojazdów w USA są znacznie bardziej restrykcyjne – konkluduje Mularczyk z Toyota Poland."

Tu link do artykułu o tym mówiący, który już kiedyś podesłałem: http://serwisy.gazetaprawna.pl/transpor ... trzne.html
wojtekS
Lex Driver

Model Lexusa: GS450h 2010

Postprzez Miłosz » 15 paź 2016, o 13:18

BMW jakoś potrafi... Mówię nawet o modelach e46 , e39 z 1998 roku w przypadku e39 nawet jeszcze starsze, niby już gruz, ale jadą i bez bólu dupy zmieniają, ba nawet auto oddają umyte. Myślę że kwestią czasu jest, rok dwa na ogłoszenie kolejnej akcji poduszki kierowcy, tam też siedzi ten bubel od takaty.
Miłosz
Lex Master

Postprzez Miłosz » 25 paź 2016, o 19:37

ASO lexusa jest chyba najgorsze z możliwych... Dzwoni dzisiaj do mnie Pani i zaprasza mnie na akcje serwisową no myślę w końcu ogarnęli się. Ustalamy termin na 8 listopada , tak żeby i im pasowało i dla mnie , wiadomo każdy pracuje, a nie siedzi na dupie jak ferdek kiepski. Dodam że Pani miała mój vin, nawet po imieniu mi mówiła oczywiście per pan. I nagle całkowity zwrot w sprawie i ... jednak moje auto to nie jakiś lexus ct i nie podlega akcji serwisowej. Zasugerowałem że chyba w takim razie jak nie ma to będę się poprzez uokik kontaktował to udawała, że nagle nic nie wie. Po prostu brak słów, żenada.
Miłosz
Lex Master

Postprzez Kazp » 26 paź 2016, o 08:49

Kilka miesiecy temu tez zapisalem się na tą akcje serwisową.

Dzień przed odstawieniem samochodu- telefon z ASO.
Akcja odwołana, centrala podobno wstrzymala akcje serwisową- do odwolania.
Kazp
Lex user

Model Lexusa: IS 250

Postprzez gregski » 29 lis 2016, o 11:45

podpinam sie pod temat:
http://www.auto-motor-und-sport.de/news ... 40532.html
https://translate.google.de/translate?s ... edit-text=
marne tlumaczenie googla:
Nawet luksusowej marki Toyoty Lexus wzywa w pojazdach Niemcy w warsztatach. To dotyczy wszystkich Lexus IS 250, które zostały wyprodukowane pomiędzy 31.8.2007 i 3.2.2009. Basic jest czujnik ciśnienia w przewodzie paliwowym, który nie został wkręcony w okolicznościach do określonego momentu obrotowego, co może prowadzić do nieszczelności. W rezultacie, może być zapach paliwa tutaj. Lexus pisze w Niemczech do 660 właścicieli przedmiotowych pojazdów. W ramach bezpłatnej godzinnego warsztatu wizyty moment dokręcania czujnika ciśnienia paliwa jest sprawdzany iw razie potrzeby skorygować. Europa ma wpływ wycofywania 10288 Lexus IS 250-ty

ktos cos dzialal, sprawdzal?

a propos poduszek takata, w Niemczech akcja wymiany trwa nadal:
http://www.lexus.de/lexus-today/lexus-c ... nformation
Obrazek
gregski
Lex user

Model Lexusa: IS250

Postprzez Tomx » 29 lis 2016, o 11:54

Miesiąc temu byłem na tej akcji z czujnikiem na puławskiej w Warszawie. Prócz tego jeszcze coś tam z wycieraczkami jeszcze dokręcenie czy coś - nie wiem co ale zrobili też i to. Na te 2 rzeczy można się zapisać. Akcja serwisowa z poduszką nie wiadomo dlaczego została wstrzymana i aktualnie zrobić jej nie można, ale być może zostanie wznowiona - dostaniemy info.
www. sklep.selected.pl
Tomx
Lex user

Model Lexusa: IS250

Postprzez wojtekS » 29 lis 2016, o 21:12

Akcję na czujnik paliwa robią bezproblemowo również na model GS w Katowicach - ja miałem ją zrobioną przy przeglądzie na 60000 km, bodajże w czerwcu 2015. Dostaje się na to dodatkowy papiur - zlecenie usługi z ceną 0 PLN. Faktura również jest na 0 PLN.

Co do poduszek w GS 2010 cisza, chyba również w USA i Europie (nie utożsamiać wprost z PL ;) ).
wojtekS
Lex Driver

Model Lexusa: GS450h 2010

Postprzez Miłosz » 1 gru 2016, o 12:07

Zadzwoniłem dzisiaj do
Toyota Motor Poland
ul. Konstruktorska 5
02-673 Warszawa
tel.: +48224490500
faks: +48224490505
e-mail: klient@toyota.pl

I jak zapytałem czemu w tym kraju akcja serwisowa nie jest realizowana to pajac mi odpowiedział " to proszę jechać do niemiec i tam wymienić " . Został tylko kontakt z uokik.
Miłosz
Lex Master

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje na temat marki Lexus