Lexus RX 330 - 2004 - LPG - Warszawa

Dział sprzedaży samochodów

Lexus RX 330 - 2004 - LPG - Warszawa

Postprzez theauthor » 9 paź 2019, o 19:15

Cześć,

Sprzedam swojego Lexusa.
Marka -Lexus
Model - RX 330
Przebieg - 300 000
Sprowadzony - Sprowadzony ze stanów w 2006 roku.
Cena: 27 000
Opis:
Dzień dobry,

Sprzedam samochód Lexus RX 330 z instalacją LPG firmy KME.
Instalację założyłem sam od razu po zakupie w celu zminimalizowania kosztów eksploatacji.
Samochód na LPG prowadzi się bardzo dobrze i nie ma z nim żadnych problemów, spadków mocy itd (realne spalanie lpg między 12-18 litrów).
Samochód sprowadzony do kraju w 2006. Kraj pochodzenia USA, sprowadzony był z uderzonymi drzwiami po prawej stronie bez poważnych kolizji. Dostępna w ASO jego pełna historia praktycznie do 2016 roku (weryfikowane przeze mnie przed zakupem + samochód był sprawdzony w ASO pod kątem mechaniki i elektryki).

Jeżdżę nim od 2017 roku, podczas użytkowania wykonywałem jedną większą naprawę - amortyzatory pneumatyczne wymieniłem na standardowe, ze względu na popsucie jednego z nich więc aktualnie samochód ma standardowe zawieszenie i nie jest narażony na zepsucie pneumatyki :)

Samochód pracuje bardzo dobrze, silnik, zawieszenie wszystko sprawne w stanie bardzo dobrym. Olej w skrzyni wymieniany co roku.
Przegląd ważny do 16.11.2019, a OC do 5.01.2020.

Aktualnie samochód stoi na zimowych oponach. Dodaję do niego komplet kół z ładnymi alufelgami i oponami letnimi.

Jako, że samochód nie jest nówką z salonu poniżej rzeczy, które warto by było zrobić:

- obszycie kierownicy ponieważ jest przetarta
- na prawych drzwiach pojawiła się korozja, element jest do zrobienia
- weryfikacja letniej opony ponieważ samochód trochę zaczął drgać podczas jazdy na letnich (miałem wkręt i naprawiłem w wulkanizacji, ale naprawa chyba dość nieudolna ze względu na drgania)

Powód sprzedaży: kupiłem dużo tańsze auto ponieważ zbieram fundusze na wkład własny :)

LINK do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx-stan-bdb-samochod-prywatny-ID6CvMcg.html
Obrazek
theauthor
Nowy lex user

Model Lexusa: RX330

Powrót do Samochody