Lexus CT200h LPG, bogato wyposażony fsport

Dział sprzedaży samochodów

Postprzez jezyk_05 » 8 paź 2019, o 22:21

Witam na sprzedaż wystawiam swoje auto. Lexus CT200H rocznik 2013 w kolorze biała perła ( pięknie się mieni w słońcu)w wersji fsport. Auto w stanie praktycznie idealnym zarówno blacharsko jak i mechanicznie, obecnie około 105 tyś przebiegu. Auto nie miało przeszłości wypadkowej, zapraszam z miernikami. Lakier zadbany nawoskowany, wnętrze zabezpieczone odpowiednimi środkami do skór. Praktycznie nowe opony Hankook Ventus Prime 2 215/45R17

W ostatnim czasie wymienione:
- komplet filtrów ( powietrze, kabina, olej )
- olej Ravenol 0w20 pełen syntetyk
- świece Denso zalecane do tej jednostki
- żarówki LED ( światła mijania ), a także podświetlenie tablicy rejestracyjnej
- odgrzybiona klimatyzacja
- zamontowana instalacja gazowa KME ( wtryski barracuda, reduktor kme tur6, sterownik kme nevo )

Wszystkie wyżej wypisane rzeczy były wymienione około 5tys km temu. Bardzo bogato wyposażona wersja posiada między innymi: szyberdach, regulację elektryczną dwóch foteli,keyless go, skórzane podgrzewane fotele, fotochromatyczne lusterka ( środkowe z opcją programowania bram ), ekran z kamerą cofania, isofix, różne systemy bezpieczeństwa, rozbudowany system 9.1 z DSP i Dolby Surround + bluetooth, aux, USB, gra naprawdę bardzo dobrze.

Spalanie auta w cyklu miejskim 4,5-6,5l gazu natomiast na trasie przy prędkościach 140-150km/h około 7l, dzięki czemu pokonujesz 100km za kwotę 10-14zł. Butla mieści około 35 litrów gazu więc na baku możesz zrobić okolice 500-600km zależy jak kto jeździ. Przegląd do stycznia 2020, ubezpieczenie jeszcze prawie rok czasu.

Dlaczego sprzedaję ?? wcześniej jeździłem dużo starszym autem ale też dużo mocniejszym, praktycznie dwukrotnie i niestety taka różnica w mocy mnie przytłacza, nie mogę się przyzwyczaić. Dlatego istnieje też możliwość wymiany na Lexusa GS 430 mkII + dopłata. Inne wymiany mnie nie interesują.

Cena do rozsądnej negocjacji, auto można obejrzeć w Warszawie lub w Łodzi. Jeżeli szukasz czegoś godnego i nie chcesz marnować niepotrzebnie czasu to serdecznie zapraszam.

Mogę wysłać lepszej jakości zdjęcia na maila, otomoto niestety psuje jakość....

UWAGA: w związku z tym że mam już zarezerwowanego gs430 możliwa dosyć duża negocjacja ceny dla poważnie zainteresowanej osoby.
Oczywiście zapraszam ze swoim mechanikiem, miernikiem. Można pojechać na dowolną stację diagnostyczną w celu szczegółowych oględzin auta, nie mam absolutnie nic do ukrycia i mogę zagwarantować że wszystko z powyższym opisem się zgadza.

LINK DO ZDJĘĆ: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ct- ... CuYnK.html

Cena: 54 000zł do negocjacji
Tel. 512 249 925

NIEAKTUALNE MOŻNA USUNĄĆ
Ostatnio edytowano 10 paź 2019, o 23:00 przez jezyk_05, łącznie edytowano 1 raz
jezyk_05
Lex user

Model Lexusa: LS 430

Postprzez legato97 » 9 paź 2019, o 00:11

Którym jesteś właścicielem i jak historia serwisowa wygląda?
legato97
Administrator

Model Lexusa: GS300,GS430

Powrót do Samochody