Lexus GS300 MK2 Polift

Dział sprzedaży samochodów

Lexus GS300 MK2 Polift

Postprzez Kompot97 » 10 lut 2019, o 18:00

Witam, mam na sprzedaż Lexusa GS300 model z 2002r z przebiegiem 287kkm.
Jestem pierwszym właścicielem w kraju, kupiłem go we wrześniu 2017 i od tamtej pory nie miałem z tym samochodem żadnych problemów. Do tej pory Lexus został wyposażony w nowe klocki oraz tarcze firmy TRW na oś przednią oraz tylną, łączniki stabilizatorów SKF, standardowo olej w silniku Mobil 5W-30 dedykowany do jednostek wysokoobrotowych. W samochodzie została założona instalacja gazowa STAG 300 (Polecana na wśród użytkowników Lexusów) w lutym 2018r. Za instalacje zapłaciłem 3650zł, została założona w ALLTOP na Warszawskim Brudnie, są to profesjonaliści więc instalacja została założona poprawnie (nie wrzucona na byle jak).

Lexus jest bogato wyposażony min:
Skórzana czarna tapicerka
Skórzana kierownica z perforacją oraz możliwością zmiany biegów UP/DOWN
Podgrzewane siedzenia przednie
Podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka
Elektrycznie ustawiana kierownica w dwóch płaszczyznach (z pamięcią)
Fotochromatyczne lusterka zewnętrzne oraz wsteczne
Zmieniarka CD na 6 płyt
Tempomat
Szyberdach
Klimatyzacja automatyczna 2-strefowa
Elektryczne fotele przednie z pamięcią (dla pasażera oraz kierowcy)
Elektryczne szyby 4x
ABS
ESP
Centralny zamek
Czujnik zmierzchu
Światła automatyczne
Obszerny podłokietnik z przodu oraz z tyłu (w nim 2 cupholdery)
Nagłośnienie Lexus Premium Sound System (Pionner 7 głośników)

Samochód pomimo upływu 17 lat jest w bardzo dobrej kondycji lecz nie jest bez wad. Na tylnym lewym nadkolu pojawiła się rdza. Auto jeździ zarówno na benzynie jak i na gazie jednak na benzynie nie ma 100% mocy, podejrzewam filtr paliwa, lub problem z układem zasilania paliwa. Nie jest to kosztowna sprawa, a po naprawie będzie można się cieszyć bardzo zdrowym Lexusem. Auto jest bardzo komfortowe i ekskluzywne, jeździ się nim bajecznie, automat zmienia biegi bardzo płynnie bez szarpnięć, a 222KM mocy daje rade nawet przy takiej masie pojazdu.
PT: 26.09.2019 OC:27.09.2019

Zapraszam na oględziny do Warszawy, pozwalam na zbadanie go w serwisie jeżeli kupujący po oględzinach jeszcze nie będzie pewny. Pozdrawiam :) Tel: 730-576-055
CENA : 19,500zł
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BGVMA.html
______________________________________________________________________________________________________

Obrazek
Kompot97
Nowy lex user

Model Lexusa: IS200

Powrót do Samochody