Toyota Venza 3.5 V6 278 KM AUT jak Lexus RX tylko 29.000 km

Dział sprzedaży samochodów

Toyota Venza 3.5 V6 278 KM AUT jak Lexus RX tylko 29.000 km

Postprzez Lexik » 11 sty 2019, o 23:20

Witam

Od jakiegoś czasu jestem na tym forum i zdążyłem już być użytkownikiem 2 modeli Lexusa, aktualnie chciałbym sprzedać swoje prywatne auto koncernu matki - czyli Toyotę i mam nadzieję, że administracja pozwoli na ten krok. Myślę, że jest to bardzo ciekawa oferta sprzedaży rzadko spotykanego modelu i zainteresuje nie jednego, a na pewno jest alternatywą dla szukających Lexusa RX.

Poniżej podstawowe dane i link do ogłoszenia sprzedaży, tam wszystkie informacje i kontakt do mnie. Polecam, pozdrawiam i zapraszam. Łukasz :ok:

Marka i model: Toyota Venza
Typ nadwozia: MPV/ Van/ Crossover, 5 - osobowy
Napęd: przedni FWD
Silnik: benzynowy 3,5 L V6 278 KM 334 Nm przy 4700 obr/min, kod silnika 2GR-FE, pośredni wtrysk paliwa
Skrzynia biegów: 6 – biegowa automatyczna, hydrauliczna
Napęd: przedni
Produkcja: 08/2009 r.
Przebieg aktualny: 29.000 km
Cena: 69.999 zł

Link do ogłoszenia sprzedaży:

https://www.olx.pl/oferta/toyota-venza-3-5-v6-tylko-29-000-km-automat-prywatnie-zobacz-jaki-stan-CID5-IDy75P1.html#e1f64d9e9a

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zobacz całą galerię

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zobacz całą galerię
Lexik
Nowy lex user

Model Lexusa: ex. IS,GS

Powrót do Samochody