Kierownica lexus is 200 nowa skóra

Dział sprzedaży części

Moderator: klexus

Kierownica lexus is 200 nowa skóra

Postprzez SzariK » 11 sty 2017, o 22:07

Witam. Do sprzedana mam kierownicę do lexusa is200/300 z nową skórą :)
Cena kierownicy 200zł. Czerwona i czarna nitka, do wyboru.
Mogę też przyjąć kierownicę na obszycie, czas oczekiwania od 1-2dni do tygodnia max. Wszystko zależy od prędkości przesyłek.
Cena takiej usługi: 150zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Została wymieniona skóra na nową. Kierownica jest 2 "składnikowa". Góra i dół są gładkie, a boki perforowane, wszystko wykończone czerwoną lub czarną nicią.
Na zamówienie robię też całe w gładkiej skórze.
Jest to oryginalna skóra, żadne zamiennik czy oszustwo.
Sprzedałem takich już ponad 50 sztuk i nie miałem żadnych reklamacji z tytułu nadmiernego ścierania się czy też przecierania się nici.

Widać na foto, że kierownica odróżnia się od poduszki. Jest to spowodowane tym, że kierownica posiada nową skórę, która jest matowa i stąd to odznaczenie i jaśniejszy odcień. Z czasem użytkowania różnice się zatrą i będą nie widoczne :)

Jeśli klient będzie z okolic przewiduję możliwość podjechania do mnie lub ja do klienta i założenie jej na miejscu operacja trwa nie więcej niż 30 min. Informuję także że w samochodzie, który ma źle wykonaną zbieżność kierownica może nie leżeć prosto, ale uspokajam do tej pory miałem tylko jeden taki przypadek :)

Na foto widać że jedna kierownica ma jaśniejsze boki. Była wykonana pod Yarisa stąd odznaczający się kolor. Kierownice do lexa są w czarnej skórze.
SzariK
Nowy lex user

Model Lexusa: is200

Powrót do Części