Lexus GS problem z zawieszniem

WSR
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 6 lis 2016, o 17:03
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: WSR »

A gdzie kupowałeś poliuretany?
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: lukas78 »

ghostmateus pisze:Tylne górne wahacze z IS-a pasują do GS-a Plug and Play. W GS-ie jest nieco więcej miejsca niż w IS-ie do wykręcenia wahaczy. Idzie to zrobić bez ściągania wózka. Przynajmniej ja dałem radę i wymieniałem to bez podnośnika samochodowego.
Dzięki za info.
A wracając do tematu - sprawdziłbym na Twoim miejscu jeszcze raz łącznik stabilizatora, bo jeśli po wymianie amorów stronami cały czas jedna strona daje znać to może ten kierunek bym przyjął.
Łożysko, to tak jak napisał carsik - wykluczył bym, bo walnięte daje inne objawy.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: ghostmateus »

lukas78 pisze:
ghostmateus pisze:Tylne górne wahacze z IS-a pasują do GS-a Plug and Play. W GS-ie jest nieco więcej miejsca niż w IS-ie do wykręcenia wahaczy. Idzie to zrobić bez ściągania wózka. Przynajmniej ja dałem radę i wymieniałem to bez podnośnika samochodowego.
Dzięki za info.
A wracając do tematu - sprawdziłbym na Twoim miejscu jeszcze raz łącznik stabilizatora, bo jeśli po wymianie amorów stronami cały czas jedna strona daje znać to może ten kierunek bym przyjął.
Łożysko, to tak jak napisał carsik - wykluczył bym, bo walnięte daje inne objawy.
Ja akurat mam stabilizator całkowicie wyciągnięty :fiu: :laugh1:

Dzisiaj rozmawiałem z Klemensem z ISC i górne mocowania mają wymienne gumy więc spróbujemy wymienić gumy potem zobaczymy.
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: kazio »

piszesz ze tarcza trze o zacisk,(klocki) to tu bybylo lozysko, na amorku gumy, gora lub dol
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: lukas78 »

ghostmateus pisze: Ja akurat mam stabilizator całkowicie wyciągnięty :fiu: :laugh1:
Myślałem, że w pierwszym poście stabilizator na chwilę odpiąłeś - ale jeśli na stałe to nie ma tematu :)
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
Włóczykij83
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2015, o 13:46
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Żary
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: Włóczykij83 »

Przepraszam, że trochę nie w temacie, ale od jakiego konkretnie ISa można przełożyć te tylne górne wahacze? Mam to do ogarnięcia w GSie, a póki co ceny serwisowe staram się omijać...
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Lexus GS problem z zawieszniem

Post autor: lukas78 »

Włóczykij83 pisze:Przepraszam, że trochę nie w temacie, ale od jakiego konkretnie ISa można przełożyć te tylne górne wahacze?
Od is200 mk1.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości