[Is250] Problem z manualna skrzynia biegow.

ODPOWIEDZ
jagol3
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2011, o 12:30
Model Lexusa: is 250
Kontakt:

[Is250] Problem z manualna skrzynia biegow.

Post autor: jagol3 »

Witam,
Kilka miesiecy temu kupilem auto od pierwszego wlasciciela z 2006 roku z dosc znacznym przebiegiem 150.000km
Wszystko niby elegancko ale juz po przejechaniu kilkuset kilometrow stwierdzilem,ze cos dzieje sie nie tak ze skrzynia biegow.
Biegi nie sa wrzucane plynnie.Zwlaszcza,gdy zmieniamy z jedynki na dwojke.Czasami nawet slychac zgrzyt.Pierwsze moje skojarzenie bylo takie iz
poprzedni wlasciciel "zatyral" ja.Kilka dni temu mialem okazje przejechac sie takim samym autem tylko ze znacznie mniejszym przebiegiem bo tylko 30.000km i odziwo skrzynia pracuje tak samo.Po przejrzeniu internetu na angielskich stronach i forach wyczytalem,ze tak wlasnie pracuje manualna skrzynia w ISach.
Jak to mozliwe,ze w tej klasy aucie zamontowano tak kiepska konstrukcje?.Psuje ona cala radosc z jazdy.Szczegolnie gdy jezdzi sie po miescie.Jestem bardzo ale to bardzo rozczarowany.Gdybym wiedzial kupilbym w automacie.Wczesniej mialem Honde accord type s z 2004 roku 2.4vtec i tam manualna skrzynia pracowala jak marzenie.
Pozdrawiam forumowiczow
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: manualna skrzynia w IS250

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:14 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil87
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: manualna skrzynia w IS250

Post autor: Kamil87 »

Potwierdzam problem z manualną skrzynią w IS250. Kolega, który pracuje w ASO Lexusa powiedział że po prostu nie udała się im manualna skrzynia i w grę wchodzi tylko i wyłącznie automat, dużo problemów klienci zgłaszali niestety :(
Za to inaczej jest w przypadku IS220, tam skrzynia manualna daje sobie bez problemu radę.
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości