Nie działa wspomaganie

ODPOWIEDZ
leszek46
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 17:49
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Nie działa wspomaganie

Post autor: leszek46 »

Witam
Mam problem ze wspomaganiem auto normalnie chodziło przyjechałem po pracy. rano wsiadam na liczniku świeci się P/S i wspomaganie nie działa Mój mechanik powiedział że tego nie zrobi więc zawiozłem do innego obcego który stwierdził że cała maglownica do wymiany. Co mam robić.?
Może to jakiś czujnik bo ponoć w tej maglownicy są 4 a ja widziałem na allegro z 3 czujnikami
Proszę o radę
Lexus is 250 2006
Prestige
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 12 lip 2019, o 20:11
Model Lexusa: IS 250 2007r
Skąd:: LIpsko
Lokalizacja: Lipsko
Kontakt:

Re: Nie działa wspomaganie

Post autor: Prestige »

Mechanicy to aby by wymieniali wszystko :-),to nie możliwe że nagle siadło całe wspomaganie ,tam jest wspomaganie elektroniczne więc jest na pewno silnik i jakiś czujnik który daje mu sygnał i to on mógł siąść albo się silnik spalił w co wątpię ,tak czy siak na pewno po wymianie któregoś z tych elementów powinno być ok.Niech podepnie pod kompa i będzie wiadomo a jak błąd jest ogólny to niech na krótko da napięcie na silnik np to będzie wiadomo czy działa czy to wina czujnika.Nie jestem mechanikiem ale jako laik tam bym to zdiagnozował :-)


Pozdrawiam serdecznie
leszek46
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 17:49
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Nie działa wspomaganie

Post autor: leszek46 »

Wspomagania działa wymieniony moduł który znajduje się pod akumulatorem za 800zł
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość