Tuleje tył , dyfer , skrzynia parę pytań is220d

ODPOWIEDZ
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Tuleje tył , dyfer , skrzynia parę pytań is220d

Post autor: Miłosz »

Od jakiegoś czasu przymierzam się do ogarnięcia paru rzeczy w aucie, dzisiaj byłem u kumpla i chcę mu po niedzieli oddać auto, ale mam parę pytań
1. Dużo jest zabawy żeby zrzucić tylny wózek, dyfer ? Pół ośki jak wyciągać ? Jak tam rozpiąć ręczny ?
2. Na 100% mam tuleje dyfra do wymiany iść w poli czy wrzucać normalne ?
3. Tak samo tuleje pływające poli czy normalne ? Chciałbym mieć lepszą stabilność auta przy wyższych prędkościach.
4. Reszte chyba dam zwykłą ale czy taki mix będzie ok jeśli chodzi o pracę zawieszenia ? Od razu też wpadają sprężyny H&R
5. Mam jakiś mały wyciek ze skrzyni kumpel coś wspomniał że obok wybieraka ale tam tak zabudowane że słabo co widać, tam jest jakieś uszczelnienie czy coś które pada i da się to wymienić ?
Wymienie też znowu filtr paliwa bo będzie na wierzchu, czyścić tam coś jeszcze dodatkowo bo będzie dobre dojście? Jaki filtr wrzucić , tylko OEM się sprawdza czy jakieś zamienniki też są ok ?

EDIT :

Jakby ktoś miał jakiś fajny sprawdzony sklep z częściami to też bardzo proszę o info ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość