krzyżak wału [Is200]

Awatar użytkownika
k0zz
Lex user
Posty: 275
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 08:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: krzyżak wału [Is200]

Post autor: k0zz »

U mnie ten problem praktycznie zniknął po wymianie dyfra na LSD i wymianie skrzyni biegów.
W ogóle sporo różnych dzwięków przestało się wydobywać... Jest jeszcze jeden dzwięk który mnie drażni... ale to już na inny temat.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: krzyżak wału [Is200]

Post autor: carsik »

stawiałbym przy takim efekcie na poduszki dyfra
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
andm
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2018, o 09:17
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: krzyżak wału [Is200]

Post autor: andm »

Odgrzeję, coś się zepsuło w przenieseniu napędu i mam do wymiany krzyżak wały. Gdzie szukać tego typu rzeczy?
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: krzyżak wału [Is200]

Post autor: tekro »

andm pisze:Odgrzeję, coś się zepsuło w przenieseniu napędu i mam do wymiany krzyżak wały. Gdzie szukać tego typu rzeczy?

Wymiana krzyża wału, nie jest jakoś ekstremalnie trudna. Jest kilka rzeczy o których należy pamiętać przy wymianie takich jak po zamontowaniu, należy dobrze wyczyścić, zastosować dosyć dużą ilość smaru. I o tym, aby wkręcić kalamitki przed założeniem.
Zachęcam do sprawdzenia jeszcze tutaj: https://www.przeguby.pl/kategoria/36/krzyzaki-walow/
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości