Jaki olej i filtr do skrzyni automatycznej IS 300

Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Jaki olej i filtr do skrzyni automatycznej IS 300

Post autor: Yarecki »

wysilbn pisze:
wasil pisze:Po co bawić się w konkurencyjne marki zamiast zalać oryginalnym http://allegro.pl/olej-atf-4-t-iv-do-sk ... 69229.html.

a masz pewność że to orginalny olej , a nie zlany w orginalną butelkę szit na potrzeby sprzedaży na allegro i chęci zarobku , staram się unikać takich zakupów na allegro nie wiadomo skąd to jest tym bardziej że nie jest to jakiś przedstawiciel od sprzedaży olei , czytałem sporo o Revanolu i nad nim się zastanawiam .
Ja was nie kumam Panowie.
W cenie 40PLN za litr to kupisz na spokojnie w ASO, pewny a nie nie wiadomo co.
Ja zalewałem Millersa spełniającego wymogi ATF IV i jest malina, robiłem to nie za względu na cenę bo różnica była pomijalna a ze względu na wygodę bo zamawiałem do silnika i dyfra z tego samego miejsca.
Poza tym toyota nie produkuje oleju tylko jakiś wykonawca pod ich wymogi więc bym się nie spinał co do marki bo ważne są parametry i ich wiarygodność.
wysilbn
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 20:21
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Jaki olej i filtr do skrzyni automatycznej IS 300

Post autor: wysilbn »

bunny54 pisze:Filtr kupowałem w Midparts - około 70 zeta z wysyłka a olej w ASO po około 45 za llitr. Jaka filozofia?
filozofia żadna olej zamówiony w Aso 46 zł za litr ( nie ma co szukać innych zamiennych ) , uszczelkę w płynie również zakupię i wymieniam olej :)

Myślę że temat dla potomnych się przyda :pijak:
wysilbn
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 20:21
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Jaki olej i filtr do skrzyni automatycznej IS 300

Post autor: wysilbn »

Olej wymienony wlałem 3 litry , pytanie o wskazanie na bagnecie bo na ciepłym na Hot jest miedzy tymi wcięciami lekko ponad pierwszym ( dolnym czyli MIN ) dolać na max ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości