Opony letnie GS 350 AWD

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
kriss
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2021, o 22:46
Model Lexusa: GS 350 AWD 2007r.
Skąd:: Czarnków
Kontakt:

Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: kriss »

Witam Forumowiczów,
Mam dylemat w kwestii dobrania dobrych opon letnich do mojego GS 350 AWD. Na rynku jest tyle tego, że już sam zgłupiałem. A co zapytam w serwisie ,czy też innej kompetentnej osoby, to każdy chwali inne. Więc ,stwierdziłem, że najlepiej zapytam Was. W końcu każdy z Nas jeździ tą wspaniałą marką samochodu.
Jest także kwestia napędu 4x4, czy to także ma wpływ na opony? Jestem zupełnym laikiem co do kwestii mechaniki i innych rzeczy związanych z samochodem.
Więc ,bardzo proszę o pomoc w wybraniu bardzo dobrych opon.
Pozdrawiam serdecznie. :LEXUS: :bye:
Quidam
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2021, o 13:15
Model Lexusa: GS350 NX300h
Skąd:: Kie
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: Quidam »

Cześć ! Zwykle kupuję na lato opony Michelin ( z najwyższej półki) a na zimę Nokian. To mi się sprawdza w aktualnym i poprzednim modelu GS 350 AWD. Zużycie opon najbardziej zależy od stylu jazdy :-) Pozdrawiam!
kriss
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2021, o 22:46
Model Lexusa: GS 350 AWD 2007r.
Skąd:: Czarnków
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: kriss »

Cześć. dziękuję za odpowiedź. Możesz napisać coś więcej, czyli jakie dokładnie te Michelinki ( chodzi o symbol)?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :bye:
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: patol »

Ja miesiąc temu kupiłem Michelin Pilot Sport 4 i póki co złego słowa powiedzieć nie mogę.
kriss
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2021, o 22:46
Model Lexusa: GS 350 AWD 2007r.
Skąd:: Czarnków
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: kriss »

patol pisze:Ja miesiąc temu kupiłem Michelin Pilot Sport 4 i póki co złego słowa powiedzieć nie mogę.
Cześć, podobno te opony są głośne. Czy to jest prawdą? Tak wyczytałem w necie. Piszą także ,że lepsze są Michelin Primacy. Ale opinii w necie jest tyle co towaru. I nie wiadomo w sumie które lepsze.
Pozdrawiam :ok:
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: patol »

Szału nie ma jeśli chodzi o głośność bo są słyszalne... ale cichsze od moich poprzednich Nokianów.
Awatar użytkownika
Chief1902
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 11:55
Model Lexusa: IS200, GS450h
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: Chief1902 »

Ja do gs za radą kolegów/koleżanek forumowiczów kupiłem Dębica Presto UHP2 i nie jestem rozczarowany, świetny stosunek ceny do jakości. Do IS200 kupiłem pirelli 2x droższe i więcej bym takiego zakupu nie powtórzył, ilość dodatkowo wyłożonej kasy nie jest współmierna do wzrostu jakości.
kriss
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2021, o 22:46
Model Lexusa: GS 350 AWD 2007r.
Skąd:: Czarnków
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: kriss »

Chief1902 pisze:Ja do gs za radą kolegów/koleżanek forumowiczów kupiłem Dębica Presto UHP2 i nie jestem rozczarowany, świetny stosunek ceny do jakości. Do IS200 kupiłem pirelli 2x droższe i więcej bym takiego zakupu nie powtórzył, ilość dodatkowo wyłożonej kasy nie jest współmierna do wzrostu jakości.
Ok dziękuję za odpowiedź. Coś muszę wybrać. Bardzo polecają Dunlop
pawulons
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 lut 2022, o 08:21
Model Lexusa: NX 300
Skąd:: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Opony letnie GS 350 AWD

Post autor: pawulons »

A ja zawsze kupuje kolejne generacje Continentali. Nie ma lepszej opony. A na zimę Barum super jakość do ceny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości