Reflektory xenon gs450h

ODPOWIEDZ
tomi9872
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 8 sty 2020, o 18:53
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Pszczyna
Kontakt:

Reflektory xenon gs450h

Post autor: tomi9872 »

Witam. Po zakupie lexusa gs450h i kilku jazdach nocnych doszedłem do wniosku że moje światła mijania bardzo dobrze świecą ale na krótkim odcinku tzn. silny snop światła pojawia się tylko przed pojazdem więc logicznym dla mnie było to że należałoby podnieść jakoś ten snop światła. Wjeżdżając na kanał przestawiłem cięgna od czujników na przedniej i tylnej osi z pozycji środka zakresu w skrajne pozycje odpowiadające logicznemu działaniu tych sensorów czyli żeby podniosły snop światła i faktycznie zaszła poprawa w tym aspekcie ze się lekko uniósły jednak światło to straciło na intensywności i stąd moje pytanie. Czy powinno się przestawiać coś na tych czujnikach czy w xenonach dokonuje się dokładnie takiej samej regulacji jak w innych reflektorach by ustawić ustawienie podstawowe które jest zmieniane przez autopoziomowanie wysokości? Czy tymi cięgnami się tego dokunuje ale nie tak mocno i stąd ta utrata intensywności?
tomi9872
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 8 sty 2020, o 18:53
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Pszczyna
Kontakt:

Re: Reflektory xenon gs450h

Post autor: tomi9872 »

Dziękuję za dokładną odpowiedź
tomi9872
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 8 sty 2020, o 18:53
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Pszczyna
Kontakt:

Re: Reflektory xenon gs450h

Post autor: tomi9872 »

A mówiąc o żarnikach miałeś na myśli faktycznie żarniki ksenonowe czy odbłyśniki przy soczewce które poddaję się regeneracji po dłuższym czasie?
Awatar użytkownika
lilian.hackett
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2020, o 18:05
Model Lexusa: RX 450h
Skąd:: Starachowice
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Reflektory xenon gs450h

Post autor: lilian.hackett »

Gdzie można kupić fajne reflektory?
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk3 2005-2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości