Skąd kupujecie bębny Vvti?

Re: Skąd kupujecie bębny Vvti?

Postprzez Locky » 10 wrz 2019, o 21:55

Witam nic nie przerosło muszę zmienić auto bo te ma za mały bagażnik.Dziecko w drodze a najmniejszy wózek jaki znalazłem nie wchodzi do bagażnika.Wracam do tematu bębnów vvti bo nie mam sumienia kłamać kupującym że wszystko ok. A jak powiem to nic ze sprzedaży. Autko ogólnie bardzo fajne, (żona załamana bo to w sumie ona więcej nim jeździ, ja na co dzień mam Jeepa) więc pewnie kupię Gs 350 bez hybrydy albo Ls 460.
Locky
Nowy lex user

Model Lexusa: GS 450h

Postprzez Thorgal1 » 11 wrz 2019, o 00:14

Hu*a, widzę te ceny i niech się drze przez sekundę ... do tego rzadko to się zdarza
... tydzień temu przy przeglądzie w aso zapytałem o koszt to patrzyli na mnie jak na kosmitę z pytaniem "serio, chcesz to robić ?" i zaproponowali zalać silnik 5w30 a nie jak zawsze 0w30. Będzie ciszej :)
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Thorgal1
Moderator

Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09

Postprzez Locky » 11 wrz 2019, o 08:11

Ja też przestałem wnikać , terkocze jedną sekundę z rana a potem git. Ale jak sprzedam i nic nie powiem to potem mogą być problemy.Trzeba rozebrać wymienić uszkodzony bęben i po sprawie. No chyba że podczas rewizji wyjdzie jeszcze coś do wymiany to wtedy będzie drożej.Auto dobrze kupiłem, świeżo po serwisie a że auto totalnie bezawaryjne więc dołożyłem może z 500zł i mam jeszcze trochę budżetu, mogę dołożyć i nie będzie dużej straty.Będę miał spokojne sumienie
Locky
Nowy lex user

Postprzez Locky » 11 wrz 2019, o 09:37

Dowiedziałem się że w Japan Aftermarket bębny na wydechu kosztują 970zł szt a na wałku ssącym niedostępne.Czas oczekiwania 2 tygi.Pytanie które z bębnów siadają jak wydechowe to zamawiam i będzie spokój a jak nie to szukam dalej
Locky
Nowy lex user

Postprzez bakłażan » 12 wrz 2019, o 23:16

To chcesz powiedzieć, że mając jeepa jako jeszcze jedno auto problemem jest brak możliwości zapakowania wózka do lexusa? W mojej ocenie to wygląda nieco inaczej ale pewnie się mylę. A faktycznie jak sprzedaż i nie powiesz to albo zrobisz to nowemu właścicielowi na swoj koszt albo obniżysz cenę o wartość naprawy albo z powrotem dostaniesz auto i będziesz musiał zwrócić gotówkę. Skoro naprawa jest tak banalna jak piszesz to dlaczego jej nie wykonasz i nie wystawisz auta jako w pełni sprawnego? Bo w ogłoszeniu słowem nie wspominasz, że jest z tym problem. Wpakowałeś się na minę przy zakupie i teraz próbujesz kogoś innego na nią wsadzić. A fe, nie ładnie. Jak by nie patrzeć dupa zawsze z tyłu ;-)
bakłażan
Nowy lex user

Model Lexusa: brak

Postprzez ledziu » 13 wrz 2019, o 02:20

A tak nawiasem mówiąc od lutego pocztek tematu możnaby te bębny z drewna wystrugać żeby było 100zł taniej. :laugh1:
I tak potem tworzy się mity z satelity :doh:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez Locky » wczoraj, o 21:08

Bakłażan widziałeś jak wygląda bagażnik w 450h? masz takiego i masz ten problem? Wnieś coś na temat naprawy tego problemu a nie jakieś farmazony wypisujesz. Użytkownicy mający problem taki jak mój będą to czytać i zamiast rozwiązania przeczytają bzdury nie na temat które wypisujesz.Moderator powinien zrobić z tym porządek.A odnośnie problemu z bagażnikiem, to do Jeepa mogę wrzucić wózek i po problemie ale to ja jeżdżę Jeepem a nie Żona i jak pojadę to co ona zrobi jak zostanie z dzieckiem, wózkiem i fotelikiem? Jeep jako rodzinne auto się nie nadaje bo to stary klasyk z silnikiem 5.9 v8 który pali 25l na 100km przy spokojnej jeździe, a nie ma gazu i nie będzie.
Lexus niedługo trafi do mechanika na naprawę,termin dopiero za dwa tygi no chyba że ktoś wcześniej kupi zepsutego i naprawi we własnym zakresie, oczywiście się zejdzie z ceny na naprawę.W ogłoszeniu nic nie piszę celowo bo nikt by nie zadzwonił wolę porozmawiać o tym i dokładnie opowiedzieć co trzeba zrobić itd jak kto woli.
Zanim zamówię części muszę się upewnić które bębny są do wymiany jedni piszą że na wałku ssącym inni że na wydechowym.Znalazłem tu na forum zdjęcie i z niego sam wnioskuję że to jednak na wałku ssącym czyli niedostępne tam gdzie pytałem.Zadzwonię jutro do Krakowa i zapytam może znają temat.
Locky
Nowy lex user

Postprzez Nemo 77 » wczoraj, o 21:22

Jak naprawisz to podziel się informacją na temat kosztów i na których wałkach wymieniłeś.
Nemo 77
Lex user

Model Lexusa: GS 300

Poprzednia strona

Powrót do GS mk3 2005-2012