Sporadyczne stuki po prawej stronie

ODPOWIEDZ
Peters
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, o 11:27
Model Lexusa: GS300 mk2
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Sporadyczne stuki po prawej stronie

Post autor: Peters »

Cześć!

Od niedawna jestem posiadaczem Lexusa GS 300 mk2, którego udało mi się dorwać w bardzo fajnym stanie (dokładnie sprawdzony).
Mam jeden problem odnośnie stuków po prawej stronie przodu, które pojawiają się sporadycznie. Myślałem, że to kwestia wahacza, ale problem polega na tym, że dźwięk występuje dość rzadko. Jest irytujący i głośny. Zdołałem w jednym momencie uchwycić to na filmiku (bujanie samochodu - w załączniku.

Jako, że wracam obecnie z warsztatu i jestem bezradny to postanowiłem zapytać się Was, może ktoś miał podobny problem. Według mechanika wszystko jest w porządku, a on sam nie może wywołać dźwięku. Amortyzatory suche, żadnych luzów nie widzi. Czy wie ktoś co to może być? Alternatywą jest wywołanie tego stuku i pojechanie bezpośrednio do warsztatu, co chyba będę musiał zrobić, ale chciałem usłyszeć Waszą opinię.

Dzięki!

Pozdrawiam
Załączniki

[Rozszerzenie mov zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sporadyczne stuki po prawej stronie

Post autor: gmiter »

Mocowanie amortyzatora, sworzeń górny i sworzeń dolny. Ewentualnie amortyzator całkowicie uszkodzony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości