Lexus IS 220/250 Panel dotykowy, a sterowanie climą

ODPOWIEDZ
blazej23.86
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2018, o 15:04
Model Lexusa: IS 220D
Skąd:: USA
Kontakt:

Lexus IS 220/250 Panel dotykowy, a sterowanie climą

Post autor: blazej23.86 »

Cześć Wszystkim,
czy jest możliwość sterowania klimatyzacją w inny sposób przy posiadaniu Panelu dotykowego (nie myślę tutaj o ustawianiu temp. bo za to są odpowiedzialne przyciski na konsoli), a jeśli chodzi o sterowanie mocą nadmuchu etc. Nie odkryłem nigdzie żeby się dało jak tylko przez dotyk? Czy jest jakiś inny sposób, czy tylko przez panel dotykowy? Mam na myśli tutaj hipotetyczną sytuację w razie powiedzmy awarii digitizera (wymiana jest dosyć kosztowna), a właściwie tak na dobrą sprawę da się obsługiwać bez dotyku klimę etc? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus IS 220/250 Panel dotykowy, a sterowanie climą

Post autor: ArtIS »

Cześć,
Inaczej niż przez dotyk jest wymiana radia na klasyczne z przyciskami :)

Jedyne co przyciskami to temperatura. Na automacie wpłynie to także na sile nadmuchu, którą auto dobierze samo.
blazej23.86
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2018, o 15:04
Model Lexusa: IS 220D
Skąd:: USA
Kontakt:

Re: Lexus IS 220/250 Panel dotykowy, a sterowanie climą

Post autor: blazej23.86 »

Okay, dzięki rozwiałeś wątpliwości, czyli jak się digitizer zepsuje to da się przeżyć :) Chyba, że jest coś w tym, że bez digitizera ani rusz?
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus IS 220/250 Panel dotykowy, a sterowanie climą

Post autor: ArtIS »

Automatyczna klima i zmiana temperatury. Pomijając bardzo duże mrozy to AC jest zawsze włączona wiec kompresor będzie w dobrej formie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości