is 250 bierze olej

sebasej
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 23:51
Model Lexusa: is 250
Skąd:: katowice
Kontakt:

Re: is 250 bierze olej

Post autor: sebasej »

Dzięki jeszcze raz za pomoc jestem po wymianie oleju,wiec jak na razie nic nie mogę powiedzieć zobaczymy z biegiem czasu czy coś będzie .mój lex jest 2008 .co do odgłosów przy odpalaniu czasami było coś słychać ale teraz jest na razie cisza .
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: is 250 bierze olej

Post autor: anutemix »

Witam widze az temat goracy wiec i ja dodam swoje 3 grosze.Dziwi mnie jak czytam posty typu 3 litry oleju jak bierze to w normie,albo 18k i przypomnial sobie o wymianie oleju brak slow.Ja wymieniam co 6k mil nigdy kropli nie dolalem, olej motula.Plyny filtry to podstawa co tu sie rozpisywac pije olej to cos jest nie halo.Czesto ludzie przypominaja sobie o wymianie jak cos zaczyna sie dziac.A moze tak troche wiecej daj od siebie do auta to na pewno sie odwdzieczy.Pojecie Lexus sie nie psuje to nie trzeba nic przy nim robic, a pozniej lament bo sie popsulo.Panowie dbajcie o swoje auta i tyle w temacie
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: is 250 bierze olej

Post autor: Tomx »

anutemix ale żeś kotleta odgrzał :D Jak sie dba to 4GR-FSE nic nie powinien brać, to pancerny silnik :P Dodatkowo żadnych turbin które zawsze coś tam palą.
Wymieniać co 10k na dobry olej i zawsze bedzie czysto w silniku.
www. sklep.selected.pl
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

is 250 bierze olej

Post autor: ArtIS »

Potwierdzam - u mnie bierze tylko paliwo :)
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: is 250 bierze olej

Post autor: anutemix »

Tomx pisze:anutemix ale żeś kotleta odgrzał :D Jak sie dba to 4GR-FSE nic nie powinien brać, to pancerny silnik :P Dodatkowo żadnych turbin które zawsze coś tam palą.
Wymieniać co 10k na dobry olej i zawsze bedzie czysto w silniku.
I tym sie powinni wszyscy kierowac. Pozdrawiam :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości