[IS200] Rozrząd

MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: MączeK »

Lexus wymaga i zaleca wymianę tych uszczelek przy wymianie rozrządu, tak samo jak i panowie z serwisu przy ul. Osiedlowej więc wypada to zrobić, by olej nie kapał na pasek. Resztę pasków robię dla siebie koszt nie wielki, a auto będzie i tak rozbierane więc warto to zrobić. Nie chciałbym, że by mnie coś zaskoczyło w trasie np: wakacyjny wypad gdzieś w Europę i pęknięty pasek od pompy wody :angry:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: janasek »

Aaa to nie wiedziałem że tak zalecają. :) Masz rację, lepiej mieć wszytko zrobione na cacy i cieszyć się z jazdy.

Szkoda, że mam tak daleko do tych speców u Ciebie bo przydałby mi się porządny warsztat. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: carinus »

janasek pisze:Aaa to nie wiedziałem że tak zalecają. :) Masz rację, lepiej mieć wszytko zrobione na cacy i cieszyć się z jazdy.

Szkoda, że mam tak daleko do tych speców u Ciebie bo przydałby mi się porządny warsztat. :)

Pozdro
Nie znajdziesz u Siebie jakiegoś przyzwoitego warsztatu?Wiem ze jest ciężko z naprawdę dobrymi mechanikami dlatego sam kiedyś zaczołem kształcić sie w mechanice.Pierwsze problemy miałem po wizytach w ASO Toyoty w Zielonej i Poznaniu,totalne partactwo i beznadzieja.Nie wiem jak jest dzisiaj ale chyba za dużo sie nie zmieniło.Gdy jeszcze pracowałem w kraju to obsługiwałem większość okolicznych toyotek i teraz brakuje mi tego grzebania w mechanice.Mam nadzieje że znajdę coś do przerabiania w lexie.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: janasek »

Ja niektóre rzeczy też robię sam, ale do reszty potrzebuję mechanika. Rozrządu sam nie zrobię, zresztą brak mi odpowiednich narzędzi. Niby mi gość zrobił ostatnio i jest wszystko dobrze, ale ciekawe jak długo. Będę robiła przegląd cały na wiosnę i wolałbyszm go oddać gdzieś gdzie się znają na Lexach i przy okazji nie zapłacić jak w w ASO (a jak sam wiesz ASO to nie wyrocznia).

Szkoda źe ASO Poznań jest do bani bo mam do nich dosyć blisko a mimo wszystko dostęp do wiedzy mają najlepszy bo autoryzowany.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: carinus »

Dostęp do wiedzy to moze mają tylko cięzko im tę wiedze wcielic w zycie.Zero myslenia,wszystko metodą wymiany na nowe,mimo że można cos z tym zrobić.
lukaszb24
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:25
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: lukaszb24 »

Witam jezeli ktos potrzebuje czesci to prosze o kontakt gg. 2250684 prowadze warsztat oraz sklep takze mysle ze ceny beda atrakcyjne dla wszystkich
Awatar użytkownika
Phil
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 13 paź 2010, o 22:29
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: Phil »

lukaszb24 pisze:Witam jezeli ktos potrzebuje czesci to prosze o kontakt gg. 2250684 prowadze warsztat oraz sklep takze mysle ze ceny beda atrakcyjne dla wszystkich
Hej, możesz podać orientacyjną cenę kompletu rozrządu do IS200?

Dzięki,
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: Travis »

Phil pisze:
lukaszb24 pisze:Witam jezeli ktos potrzebuje czesci to prosze o kontakt gg. 2250684 prowadze warsztat oraz sklep takze mysle ze ceny beda atrakcyjne dla wszystkich
Hej, możesz podać orientacyjną cenę kompletu rozrządu do IS200?

Dzięki,

podczepiam się do zapytania :)
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: czaplon »

Travis pisze:
Phil pisze:
lukaszb24 pisze:Witam jezeli ktos potrzebuje czesci to prosze o kontakt gg. 2250684 prowadze warsztat oraz sklep takze mysle ze ceny beda atrakcyjne dla wszystkich
Hej, możesz podać orientacyjną cenę kompletu rozrządu do IS200?

Dzięki,

podczepiam się do zapytania :)
To i ja bo szykuje się do wymiany kompletu :biggrin2:
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: lukas78 »

I ja również jak zima odpuści będę chciał zmienić komplet :klucz:
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości