Witam Lexus IS 200 99r

ODPOWIEDZ
kaamillo12
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwie 2020, o 15:17
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Witam Lexus IS 200 99r

Post autor: kaamillo12 »

Witam.
Mam problem zawszę na zimnym silniku gdy Wyjezdzam i przy zmianie biegów, dojeżdżaniu do krzyżówki potrafi zgasnąć.Przy próbie zapalenia na strzal nie zapali. Gdy juz odpale spowrotem to jadę i jak sie nagrzeje to juz nie ma tego problemu. Dzieje sie to na odcinku max 1.5 km. Rano jak go odpalę to ssanie dziala . gdybym go tak zostawił bez ruszania nie zgaśnie . Brak błędów .I nie wiem w czym szukać przyczyny.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam Lexus IS 200 99r

Post autor: Dawid0ss »

kaamillo12 pisze:Witam.
Mam problem zawszę na zimnym silniku gdy Wyjezdzam i przy zmianie biegów, dojeżdżaniu do krzyżówki potrafi zgasnąć.Przy próbie zapalenia na strzal nie zapali. Gdy juz odpale spowrotem to jadę i jak sie nagrzeje to juz nie ma tego problemu. Dzieje sie to na odcinku max 1.5 km. Rano jak go odpalę to ssanie dziala . gdybym go tak zostawił bez ruszania nie zgaśnie . Brak błędów .I nie wiem w czym szukać przyczyny.
Odłączałeś ostatnio akumulator itp ? Może przepustnica nie zrobiła poprawnej adaptacji (taki właśnie objaw, auto gaśnie po odjęciu gazu przy dojeżdżaniu do świateł)
Na początek proponuję odłączyć aku, podłączyć, odpalić auto i zostawić na wolnych obrotach do nagrzania się itp Automat zrobi swoje.
kaamillo12
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwie 2020, o 15:17
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Witam Lexus IS 200 99r

Post autor: kaamillo12 »

Witam zrobiłem adaptacje wczoraj.dzis wsiadam rano ( ja nim nie jeździłem tylko żona) i on rano jest na dodatek slabszy i do tego gaśnie .
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości