IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: jarekrk »

Robi wrażenie to co piszecie, Lexus wręcz wydaję się być autem idealnym, oczywiście tylko trzeba zapłacić więcej niż za inne auta z roku 2000.
Co do problemu z sondami to nie ma problemu bo za pewne nie będę się brał za tuning auta i zmiane kolektorów .

Zapytam jeszcze o coś takiego, czy ktoś miał może bardzo wredny i awaryjny model 200isa?
tzn ,że wciąż mu się coś psuło i oprócz kupna to i tak włożył mnóstwo kasy w doprowadzenie do stanu używalności?
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: Ralfx »

Już nie pamiętam kto ale jeden z nas miał tutaj masowe problemy z elektryką wyłącznie. Coś musiałobyć na rzeczy z danym egzemplarzem.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: forest »

mój wujas ma IS200 sportcrossa i non stop mu się pali diag. silnika (problem z którąś lambdą) ale auto jest to wypadku więc się nie dziwie i specjalnie się w ten problem nie zagłębiam...
niestety lex nie jest taki jak opelek, którego jak po wypadku wyklepiesz to bedzie jeździł z wadami ukrytymi, w powypadkowym aucie po czasie mogą wychodzić jakieś problemy, a zwłaszcza jak się grzebało w elektryce :mda:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: carinus »

Problemy występujące w autach powypadkowych nie powinny być brane pod uwagę z wiadomych względów.Takie problemy spotkają wszyscy właściciele bitych samochodów.
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: jarekrk »

ale to idzie przy kupnie jakoś sprawdzić?
Czy po prostu nagle po tygodniu jazdy wyskakują mu check engine itp?
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: Ralfx »

Ja to kupując auto to się już bawie wszystką elektryką żeby wiedzieć czy nic nie zawodzi. Szyby góra dół, lusterka, fotele, lampki, zmieniarki, poziomowanie świateł i milion różnych pierdół, warto też zczytać błedy z komputera robiąc zakup. Gorzej robi sie kiedy auto ma taką dolelość że zależnie od humoru i dnia działa lub nie. Tak jest np. u mnie z pamięcią foteli. Jednego dnia jest drugiego nie ma i nie ma reguły. Obstawiam jakiś bład przy składaniu tego bo drzwi byly walone.
Tak to mniej więcej wygląda w każdym aucie, jak jest bite to potem mogą (ale nie muszą) być problemy. Trzeba uważnie kupowac żeby nie wpaść w kanał. Wiem że już emocje opadły ale może przypomnę że np. w zeszłym roku była powódź, ludzie już zapomnieli a te auta nadal na rynku krążą. Stały 2-3 dni w wodzie a potem ludzie powystawiali je. Jak ktoś trafi takie auto to ma 100% pewności że będą problemy z elektryką.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: forest »

widzisz, ten IS 200 sportcross o którym pisałem ma tak że przy odłączeniu klemy kontrolka znika, a po 30km. znowu się zapala... temat-rzeka :angry:

dobra, to tyle na temat aut bitych ... nie róbmy OFF-TOPIC :rtfm: bo sam zacząłem :blush:
SC430 '2002
dyferent
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2011, o 11:13
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: dyferent »

Witam,

mój is ma 220 tys roczniki 2000 automat i od czterech lat na gazie i na silnik nie narzekam. A gałkę od biegów mam nie wytartą :dance3:
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: jarekrk »

hmm czyli jakby znaleźć nie bitego bardzo z przebiegiem do 200tysięcy to byłby kozak:)

Jak uważacie patrząc na allegro czy do 20k można takiego znaleźć, czy wg was wszystkie te modele to studnie finansowe?
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: MączeK »

Przebiegiem się nie jeździ, mój ma 230ty serwisowany do końca i zero oznak zuzycia auta wnętrze jak nowe, zawieszenie w idelanym stanie, silnik bardzo zdrowy jeździ na syntetyku od wymiany do wymiany co 8tys niepobiera wogóle oliwy, a więc szukaj auta z pełną historią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości