Uszkodzone zmienne fazy is200

Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Uszkodzone zmienne fazy is200

Post autor: Gregor0388 »

Ok ok masz rację zapomniałem. Ale niestety już mi się przypomnialo że to może być UPG :/ Koszt spory zważywszy że 2x głowica. Mogę dolać tam płynu w chłodnice bezpośrednio?? Nie zapowietrzy się ?
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Uszkodzone zmienne fazy is200

Post autor: Gregor0388 »

Dobra sprawdziłem płyn w zbiorniku chlodnicy, dolalem weszło około 460ml. Teraz jeżdżę sprawdzam czy dalej temp faluje. Edytuje... Weszło reszta z butelki po jeździe także 1l
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Uszkodzone zmienne fazy is200

Post autor: Gregor0388 »

.... Carsik...Miałeś rację do chlodnicy weszło 2.2l płynu i nagle eureka tep nie przekracza 86st DZIĘKUJĘ BARDZO za pomoc. Obawiam się jednak że może być, tak jak pisałeś UPG bo szarpanie nie ustało. Tylko dziwi mnie ze tak szybko płyn przedostawał by się do cylindra za każdym uruchomieniem auta jest szarpniecie czyli nieraz co 1,2min podczas jazdy po mieście. Dodam że nieraz jest tak że cały dzień jest perfekt zero obiawow. Nie wiem co mógłbym jeszcze sprawdzić lub wymienić żeby się tego pozbyć jeśli to nie uszczelka. I jeszcze jedno pytanie dlaczego jeśli ubywa z chłodnicy plyn nie ubywa ze zbiornika wyrównawczego przecież to jest jeden powiazany układ. Dzieki jeszcze raz jadę oddać termostat za 65e :dash:
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Uszkodzone zmienne fazy is200

Post autor: Gregor0388 »

Witam wszystkich ponownie. Właśnie wróciłem z serwisu Toyota w Holandii, mieli zdjagnowozowac dlaczego silnik szarpanie itd jak w tytule. Trzymali auto prawie dwa dni podpinali do kompa jeździli i tak zero błędów, ogólny stan ok, a szarpanie to uszkodzona uszczelka pod głowicą na głowicy od grodzi silnika. Płyn delikatnie spływa do cylindra i dlatego auto szarpie. Taką nowinę dostałem.
Teraz moje pytanie czy ktoś z was się orientuję jaka jest cena takiego zabiegu. Tylko nie piszcie... Ola Boga to tysiące nie opłaca się itd. Konkretnie ile u Was cenią sobie mechanicy za części i robotę? Potrzeba nowy olej filtr uszczelka planowanie robocizna czy w momencie zrzucenia głowicy coś jeszcze wymienić sprawdzić za jednym zamachem??Macie konkrety proszę o info dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości