Duży problem z autem

Awatar użytkownika
Patryk15201
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 9 sie 2015, o 17:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Łowicz
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Re: Duży problem z autem

Post autor: Patryk15201 »

Dobra, wiem o co chodzi. No nic będę próbował coś zdziałać. Będę zdawał relacje co udało mi się osiągnąć.
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Duży problem z autem

Post autor: ghostmateus »

Ja mam problem taki że jak dojeżdżam do świateł, skrzyżowania jak się zatrzymam to przez chwilę obroty spadną o jakieś 50/100 obrotów i zatrzęsie silnikiem i ustaje. Na ciepłym tylko to zaobserwowałem i jak mam na D, a jak wrzucę na P lub N to obroty podnoszą się o jakieś 200/300 obr i jest już spokój ( a jak ruszę gazem na D to też ustaje). Na zimnym nie ma czegoś takiego. A co do luzów zaworowych to nie wiem czy ktoś kiedykolwiek ustawiał.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, o 16:06 przez ghostmateus, łącznie zmieniany 1 raz.
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Duży problem z autem

Post autor: grucha2666 »

sprawdzcie napiecie na alternatorze. bardzo mozliwe ze auto gasnie bo ma duzy pobor pradu a nie wyrabia alternator. (spotkalem sie z czyms takim)
Awatar użytkownika
Patryk15201
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 9 sie 2015, o 17:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Łowicz
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Re: Duży problem z autem

Post autor: Patryk15201 »

Panowie, regulacja zaworów zrobiona. Auto teraz pracuje idealnie! Wszystkie problemy zniknęły. Teraz to zupełnie inny samochód. Do wymiany było 12 szklanek na zaworach wydechowych. Ssące były w normie. Mechanik zdecydował żeby szlifować szklanki od środka nie zdzierajac utwardzonej powierzchni. Łącznie zapłaciłem 650zł. Zrobiłem już 1000km i póki co wszystko jest tak jak powinno. Mam nadzieję, że tak zostanie. :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości