usterka dwumasy objawy IS200 2002r

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rzeznix
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 20 wrz 2017, o 20:56
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: usterka dwumasy objawy IS200 2002r

Post autor: Rzeznix »

Odebrałem auto dziś od mechanika. Ogólnie... Znacznie lepiej się teraz rusza (tak samo jakby się ruszało na sprawnej dwumasie :P). Raz, że bez szarpania, a dwa, że subiektywnie żwawiej się startuje z miejsca. Co prawda na większych prędkościach jeszcze nie testowałem, ale jestem zadowolony. Dwumas miał luz na około 5 ząbków, w dodatku na boki też... Mechanik mówił, że łożyska oba stały. Czyt. oporowe i to za kołem zamachowym.

Blue, w jaką sprężynkę trzeba by się zaopatrzyć do tego diabelnego wysprzęglika? Do czego jest ona zamocowana itp.? Pytam, bo zdjęcia wygasły.
Dej mu na zimnym!
lex456
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2019, o 12:08
Model Lexusa: LS500H
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: usterka dwumasy objawy IS200 2002r

Post autor: lex456 »

W moim IS200 coś stuka przy odpalaniu i po przeglądzie u mechanika okazało się, że to dwumasa i tak się zastanawiam czy da radę to jakoś naprawić ?
piter_79
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 18 lis 2011, o 19:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Gostyń
Kontakt:

Re: usterka dwumasy objawy IS200 2002r

Post autor: piter_79 »

panowie, pytanie do tych którzy zakładali sztywne koło zamachowe od otoczaka, jakich użyliście śrub do montażu, standardowe jak do dwumasy są odpowiednie czy muszą byc inne w sensie krótsze/dłuższe?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości