[LEXUS SC430] Jaka instalacja LPG Wielkopolskie .

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: [LEXUS SC430] Jaka instalacja LPG Wielkopolskie .

Post autor: konik_80 »

janasek pisze:A modyfikacja oryginalnego zbiornika paliwa i w to miejsce butla? Robi to ktoś w ogóle w PL? Jakie to niesie konsekwencje dla silnika/elektroniki?
Konsekwencje żadne - poza tym, że na PB już się nie pojeździ za wiele i trzeba pilnować aby się nie skończyło.
Osobiście widziałem taki patent tylko raz ale w aucie terenowym
Is200
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 17 paź 2011, o 19:00
Model Lexusa: IS200
Skąd:: za rogiem
Kontakt:

Re: [LEXUS SC430] Jaka instalacja LPG Wielkopolskie .

Post autor: Is200 »

Przerabiałem taki zbiornik w Chryslerze Town Country (nie było schowków w podłodze pod nogami pasażera gdzie zwykle lądują dwa zbiorniki). Oryginał wyleciał dostał taki mały 8 litrowy aby było na rozpałki. Robota masakryczna nie polecam nikomu. Podobnie jak przenoszenie filtra z amerykańskiego passata, żeby w koło zapasowe można było wrzucić butle - kto to przerabiał to wie jaka to rzeźba.
Myślę, że za odpowiednią stawkę ktoś by się podjął przeróbki, ostatecznie zawsze można wrzucić walec.
jurkiel
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 8 lut 2015, o 20:41
Model Lexusa: SC430
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [LEXUS SC430] Jaka instalacja LPG Wielkopolskie .

Post autor: jurkiel »

Ja mam zamontowaną tradycyjną owalną butle ( 60 litrów) we wnęce - bagażnika i tak mało i tak
mozna by pewnie włozyć tez w kształcie kołą zapaowego i postawić w pionie ( tak jak zapas) ale po pierwsze butla mniejsza a po drugie poziom paliwa by nie działał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość