Jakie świece do Lexusa IS200???

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: legato97 »

Ja u siebie w GSie MK1 po zakupie mialem podobna sytuacje, po wymianie swiec na prawidlowe problem zniknal.
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: bulikcbr »

Yarecki pisze:
bulikcbr pisze:Witam przy montażu gazu spece założyli mi świece NGK IFR6T11,a wyczytałem że powinny być NGK IFR6A11 bądz DENSO SK20R11.Teraz śilnik nie równo pracuje na wolnych obrotach,cewki już wymieniłem wszystkie na nowe bo myślałem że to jest powód ,czy te świece poprostu są złe?Katalog IC również podaje że mogą być te co mam czyli IFR6T11.
Z tego co wiem to nie pierwszy przypadek że GZW instaluje świece jakie ma a nie takie jakie powinny być, to może nieść za sobą poważne konsekwencje.
Ja bym reklamował taką usługę i kazał gazownikowi założyć te co były albo nowe denso - za darmo tego nie robił przecież.
za bardzo reklamowac nie moge bo kupywał według katalogu intercarsa a tam te świece sa do IS200
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: Yarecki »

bulikcbr pisze:
Yarecki pisze:
bulikcbr pisze:Witam przy montażu gazu spece założyli mi świece NGK IFR6T11,a wyczytałem że powinny być NGK IFR6A11 bądz DENSO SK20R11.Teraz śilnik nie równo pracuje na wolnych obrotach,cewki już wymieniłem wszystkie na nowe bo myślałem że to jest powód ,czy te świece poprostu są złe?Katalog IC również podaje że mogą być te co mam czyli IFR6T11.
Z tego co wiem to nie pierwszy przypadek że GZW instaluje świece jakie ma a nie takie jakie powinny być, to może nieść za sobą poważne konsekwencje.
Ja bym reklamował taką usługę i kazał gazownikowi założyć te co były albo nowe denso - za darmo tego nie robił przecież.
za bardzo reklamowac nie moge bo kupywał według katalogu intercarsa a tam te świece sa do IS200
A co jest ważniejsze - dedykowana świeca producenta Denso ( pierwszy montaż ) czy świeca zamiennik z katalogu jakiegoś IC :?:

Poza tym skoro jest nie tak jak powinno być i wszystko wskazuje na świece to jak najbardziej możesz to reklamować.
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: michalm320 »

Dla mnie wyznacznikiem jest to co podaje producent a nie jakiś śmieszny katalog IC. Poza tym co to za firma montująca gaz która wkłada nie te świece... kurna jakiś komórkowiec chyba. Boże święty... czy w tym kraju kiedyś będzie normalnie czy trzeba wojny i zrównania wszystkiego z ziemią... Kolego jedziesz do tej firemki, jeb.esz gościa potężnie i każesz w podskokach zmienić mu świece na prawidłowe. Innego wyjścia nie widzę
Obrazek
Awatar użytkownika
Niemen82
Lex user
Posty: 240
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 20:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: Niemen82 »

Orientujecie się czy na Aledrogo trafiają sie podróbki świec Denso ?? Ceny potrafią być 10-20 zł tańsze na sztuce niż gdzieś indziej.
don't be sad because of people - they will all die
Awatar użytkownika
brat_z
Lex user
Posty: 263
Rejestracja: 26 lut 2015, o 15:56
Model Lexusa: is200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: brat_z »

Właśnie do mnie przyszły świece kupione ze sklepu Ucando mają promocję na świece. Jak chcesz mogę wstawić zdjęcia:)
Awatar użytkownika
Niemen82
Lex user
Posty: 240
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 20:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: Niemen82 »

I tak bym nie zauważył różnicy miedzy oryginałem a podróbką ;)
Pytam bo się nie chce naciąć ;)
Ile dałeś , jeżeli można wiedzieć ??
don't be sad because of people - they will all die
Awatar użytkownika
brat_z
Lex user
Posty: 263
Rejestracja: 26 lut 2015, o 15:56
Model Lexusa: is200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: brat_z »




270,30zł za 6 sztuk zdjęcia w linku, może ktoś umie ocenić czy to nie jest podróbka?
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: medyss »

Też tyle dałem z wysyłką z allegro i już 10 tys km i jest dobrze więc raczej nie podróba. W sklepie fizycznym muszą drożej brać bo by nic nie zarobili przecież :)
Awatar użytkownika
brat_z
Lex user
Posty: 263
Rejestracja: 26 lut 2015, o 15:56
Model Lexusa: is200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie świece do Lexusa IS200???

Post autor: brat_z »

Obrazek

tyle tylko znalazłem hmm...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość