[Is200] Szarpie autem przy przyspieszaniu

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: [Is200] Szarpie autem przy przyspieszaniu

Post autor: andrew »

Trochę się was nie posłuchałem i wylądowały Stagi, o których wcześniej pisałem. W każdym razie teraz wszystko gra i buczy :dance3: Nie przerywa, ładnie się zbiera. Oby tak to chodziło jak najdłużej. I dzięki wszystkim za sugestie, problem rozwiązany :pijak:
Awatar użytkownika
V-TEC
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 11 lut 2016, o 23:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [Is200] Szarpie autem przy przyspieszaniu

Post autor: V-TEC »

Cześć!

Podpinam się pod temat bo mam podobne objawy co kolega autor wątku. Silnik przy większym obciążeniu przy niskich obrotach poszarpuje jak by wypadał zapłon. Zdecydowanie mocniej na LPG niż na PB. Miesiąc temu wpadły nowiutkie barracudy, instalacja wystrojona, świece też w ciągu ostatnich kilku miesięcy wymienione.

Problem zaczął się wczoraj po odpięciu aku na około godzinę. W tym czasie uszczelniłem lekko nieszczelny dolot. Check się nie pali.

Nie pisałbym tu ale we wtorek miałem jechać autem na urlop więc bardzo zależy mi na czasie. Od czego zacząć rano diagnostykę? Co w pierwszej kolejności wziąć na celownik? Cewki, kable WN?

Pomóżcie.

Pozdrawiam
Bacc
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 14:54
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: [Is200] Szarpie autem przy przyspieszaniu

Post autor: Bacc »

Podpnij kompa i patrz na ktorym cylndrze zanotuje wypadanie zaplonow, najlepiej jakbys na przyklad pezyspieszal z trzeciego biegu z okolo 1tys.obr. jak go tak przymulisz to pewnie zacznie mocno szarpac, i cos komp zanotuje
Awatar użytkownika
V-TEC
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 11 lut 2016, o 23:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [Is200] Szarpie autem przy przyspieszaniu

Post autor: V-TEC »

Trochę odkopałeś ;) w przeddzień wyjazdu wywaliło w końcu check. Problemem były luzy zaworowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość