Pomoc w naprawie

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
ODPOWIEDZ
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Pomoc w naprawie

Post autor: Fsport »

Cześć. Mam gs mk2 i dwa problemy moze ktos nakieruje mnie na co mam sie nastawić. Od kilku dni posiadam te auto i zaczynają sie robić drgania na kierownicy tylko przy 100 km/h . Na równej drodze przy stałej prędkości na zakręcie juz nie czuć wiec co to moze być? Maglownica ? Nic nie stuka wszystko chodzi gładko. Drugi problem to nie dzialajaca kierownica przy włączeniu silnika nie wysuwa sie jedynie manualnie i bagażnik nie otwiera sie z pilota. Ktoś pomoże?
Marchol
Lex Driver
Posty: 515
Rejestracja: 22 sie 2011, o 23:02
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Pomoc w naprawie

Post autor: Marchol »

Co do drgania kierownicy jest kilka rzeczy które mają wpływ na to, mi np drgała bo amortyzatory były w stanie agonalnym, po ich wymianie wszystko wróciło do normy, dodatkowo wymieniłem łączniki stabilizatora końcówki drążków i sworznie, znacznie poprawił się komfort prowadzenia..
Może to być luz na maglownicy, albo luz zawieszenia, ja bym zaczął od najprostrzego czyli amortyzatorów które łatwo sprawdzić.
Kierownicę spróbuj maksymalnie schować, następnie minimalnie ja wysuń i podnieś albo opuść i zobacz czy coś się dzieje, mi czasem się gubi jak nią za bardzo wyjadę ale taki zabieg pomaga.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
light03
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 20 lip 2017, o 17:49
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Małopolska
Kontakt:

Re: Pomoc w naprawie

Post autor: light03 »

Przytrzymaj na pilocie przycisk otwarcia bagażnika 4sec. Powinien sie otworzyć :laugh1:
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Pomoc w naprawie

Post autor: Fsport »

Hehe faktycznie mk2 troche inne od mk3 ;p Dzięki ziom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości