świece do lpg

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
wysilbn
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 20:21
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: wysilbn »

Bochut pisze:chyba mało uporczywie szukałeś bo w necie znajdziesz wszystko ;) kilka postów wyżej kolega podał Ci linki
a chyba Ty nie doczytałeś , zamówiłem w tym sklepie z linku zapłaciłem po czym dostałem telefon że są jedynie na zamówienie czas oczekiwania od 4 do 5 tygodnii , poprostu mało kto je kupuje i nie ma ich na stanach magazynowych nigdzie . Szukałem dużo a od ręki nie ma nigdzie z dnia na dzień też nikt nie zamówi , kupiłem DENSO SKR20R i jak pisałem tez mają oznaczenie że to LONG LIFE tak jak w przypadku SKR20R-P11 ;]

Co do ASO nie pytałem a w Lublinie nie mamy autorzyowanego serwisu LExusa , napiszę do kolegi z forum odnośnie tych świec ciekawe co napisze czy one są od ręki :dirol:
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: XYZ »

wysilbn pisze:
Bochut pisze:chyba mało uporczywie szukałeś bo w necie znajdziesz wszystko ;) kilka postów wyżej kolega podał Ci linki
a chyba Ty nie doczytałeś , zamówiłem w tym sklepie z linku zapłaciłem po czym dostałem telefon że są jedynie na zamówienie czas oczekiwania od 4 do 5 tygodnii , poprostu mało kto je kupuje i nie ma ich na stanach magazynowych nigdzie .
Później podałem ci 2 kolejne linki do sklepów. Chyba ich nie zauważyłeś.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: Yarecki »

XYZ pisze:
wysilbn pisze:
Bochut pisze:chyba mało uporczywie szukałeś bo w necie znajdziesz wszystko ;) kilka postów wyżej kolega podał Ci linki
a chyba Ty nie doczytałeś , zamówiłem w tym sklepie z linku zapłaciłem po czym dostałem telefon że są jedynie na zamówienie czas oczekiwania od 4 do 5 tygodnii , poprostu mało kto je kupuje i nie ma ich na stanach magazynowych nigdzie .
Później podałem ci 2 kolejne linki do sklepów. Chyba ich nie zauważyłeś.
e-denso będą mieć bankowo.
Awatar użytkownika
Bochut
Lex user
Posty: 153
Rejestracja: 13 lis 2013, o 09:22
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Kujawy
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: Bochut »

http://www.ebay.pl/itm/Genuine-Lexus-Sp ... 27f6ba03dc

a ja mówię, że nie szukał kolega uporczywie bo od razu by znalazł gdyby chciał ;)
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: firlejak »

W Lublinie wszystkie części do lexusa dostaniesz przez aso toyoty obok piaseckiej. Czasami coś tam od nich brałem.
n0rek
Lex user
Posty: 242
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemysl
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: n0rek »

odswieze temat bo tez mnie czeka zakup, czy oryginalnie pakowane byly te denso SK20R?
widze ze jest ich sporo na allegro ale chcialbym sie upewnic ze o te chodzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości