Uszkodzony reduktor po rutynowej naprawie u gazownika

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
V-TEC
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 11 lut 2016, o 23:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Uszkodzony reduktor po rutynowej naprawie u gazownika

Post autor: V-TEC »

Witajcie!

Potrzebuję pomocy, rady, oceny sytuacji. Z trójnika prowadzącego płyn chłodniczy do reduktora, jakiś czas temu zaczęło mi kapać. O z tego:
Obrazek
Tak sobie kapało aż postanowiłem naprawić usterkę. Żeby nie przedobrzyć, nie pęknąć trójnika itp. oddałem dziś rano auto do znanego wrocławskiego serwisu zajmującego się instalacjami LPG, pokazałem paluchem co jest do roboty i poszedłem.
Przed chwilą odbieram auto i po przejechaniu 1-2km zaczęło śmierdzieć palonymi kablami (oblali pół chłodnicy płynem uzupełniając stan , więc się przesadnie nie przejąłem). Kilometr dalej zaczęły wydobywać się spod maski kłęby siwego dymu. Zjechałem w pierwszą uliczkę, otwieram maskę a tam reduktor aż skwierczy.
Na wideo nie wiele widać ale może da jakiś pogląd:


Wrzucam zdjęcia reduktora. Może dla osoby obeznanej w temacie rzuci się w oczy coś co od razu sugeruje błąd montażu? Co mogło pójść nie tak?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Proszę o wskazówki.
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Uszkodzony reduktor po rutynowej naprawie u gazownika

Post autor: klinikalpg.pl »

Wideo mi się nia otwiera, nie mam talentu do analizy zdjęć... nic niepoprawnego nie rzuca mi się w oczy.
Jedź jutro reklamować i tyle.
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Uszkodzony reduktor po rutynowej naprawie u gazownika

Post autor: agiless »

W reduktorze, to za bardzo nie ma co skwierczeć, czasem potrafią buczeć :) Wszystko wygląda normalnie. Kontroluj temperaturę silnika i sprawdź poziom płynu, bo może magicy tylko dolali nie odpowietrzając.
Z takimi pierdołami jak dokręcenie cybanta o 1/4 lub pół obrotu do gaziarza jeździsz ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość