LPG do RX300

ODPOWIEDZ
lexrx
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 28 gru 2013, o 17:12
Model Lexusa: RX
Skąd:: wlkp
Kontakt:

LPG do RX300

Post autor: lexrx »

Jaki możecie polecić warsztat do zagazownia RX300 z 2004 r. Myślałem o instalacji firm Stag lub BRC .

Lokalizacje warsztatów okolice Poznania lub Gorzowa Wlkp .

Ile ostatnio płaciliście za swoje LPG ( jaka jest konfiguracja instalacji ) . Jestem otwarty na sugestie i porady na temat LPG do tego modelu Lexusa . Może pod koniec tego roku pojawiły się jakieś nowinki .

pozdrawiam
magus147
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 27 maja 2012, o 12:19
Model Lexusa: RX300 jest, był IS200
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: LPG do RX300

Post autor: magus147 »

Cześć


ponawiam temat
potrzebuje dobrego warsztatu w okolicach Bielska-Białej


Pozdrawiam
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
lexrx
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 28 gru 2013, o 17:12
Model Lexusa: RX
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: LPG do RX300

Post autor: lexrx »

Ja od siebie dodam , że ostatecznie zdecydowałem się na PITEC w Poznaniu i mogę z czystym sumieniem polecić . Po pierwszych 1000 km. regulacja właściwa i auto chodzi jak pszczółka ( pierwsze 1000 km dusiło się , jednak powiedzieli , że tak może być )
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LPG do RX300

Post autor: owczar »

Hmm... polecasz gazownika, który wydał Ci auto, które przez 1000km się dusiło? Nie tak nie powinno i nie może być. To, że auto działa i jeździ nie musi być jednoznaczne z tym, że jest ok- choć czasem tak jest. Na dobrze zainstalowaną instalację składa się wiele innych czynników, na które większość osób nawet nie zwraca uwagi.
tecu
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 23 lis 2010, o 01:16
Model Lexusa: RX 300
Kontakt:

Re: LPG do RX300

Post autor: tecu »

Ja mogę polecić BRC instalowane w Czakramie w Tarnowie. Przejechane bezawaryjnie ponad 200 tys na gazie.
Barbatos
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2014, o 15:20
Model Lexusa: LS
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: LPG do RX300

Post autor: Barbatos »

owczar pisze:Hmm... polecasz gazownika, który wydał Ci auto, które przez 1000km się dusiło? Nie tak nie powinno i nie może być. To, że auto działa i jeździ nie musi być jednoznaczne z tym, że jest ok- choć czasem tak jest. Na dobrze zainstalowaną instalację składa się wiele innych czynników, na które większość osób nawet nie zwraca uwagi.
Ostatnie zdanie jest jak najbardziej właściwe ale zapomniałeś o tym, że instalacja gazowa składa się również z mechaniki, która w mniejszym lub większym stopniu zmienia parametry w pierwszej fazie eksploatacji. Wtryskiwacze mogą zmienić wydajność, reduktor zmienić ciśnienie. To naturalne. Idealnie zrobiona instalacja może w pierwszej fazie w bardzo szybkim tempie pogorszyć swoją pracę. W PIERWSZEJ FAZIE. I od tego właśnie ustanowiona jest instytucja pierwszego przeglądu po 1000-2000 km.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: LPG do RX300

Post autor: Yarecki »

Barbatos pisze:
owczar pisze:Hmm... polecasz gazownika, który wydał Ci auto, które przez 1000km się dusiło? Nie tak nie powinno i nie może być. To, że auto działa i jeździ nie musi być jednoznaczne z tym, że jest ok- choć czasem tak jest. Na dobrze zainstalowaną instalację składa się wiele innych czynników, na które większość osób nawet nie zwraca uwagi.
Ostatnie zdanie jest jak najbardziej właściwe ale zapomniałeś o tym, że instalacja gazowa składa się również z mechaniki, która w mniejszym lub większym stopniu zmienia parametry w pierwszej fazie eksploatacji. Wtryskiwacze mogą zmienić wydajność, reduktor zmienić ciśnienie. To naturalne. Idealnie zrobiona instalacja może w pierwszej fazie w bardzo szybkim tempie pogorszyć swoją pracę. W PIERWSZEJ FAZIE. I od tego właśnie ustanowiona jest instytucja pierwszego przeglądu po 1000-2000 km.

O niczym nie zapomniał, naturalnie iż ma prawo się deczko rozjechać, ale poprawnie wystrojona instalacja ( na start) na dobrych podzespołach może ale nie musi rozjechać się kilka % co nie spowoduje zamulenia auta.
Po prostu auto poszło na start na autokalibracji a dopiero po 1000 ktoś może w to zajrzał, przynajmniej powienien.
Kolega niech pokaże sposób montażu to ocenimy czy warto polecać czy też nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość