Lexus RX450H 2012 rok

ODPOWIEDZ
kotek1401
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 3 lut 2018, o 16:37
Model Lexusa: Lexus RX450H
Skąd:: Piła
Kontakt:

Lexus RX450H 2012 rok

Post autor: kotek1401 »

Lexus RX450H HYBRYD 2012 rok
czy ktoś zakładał Gaz BRC lub ma jakieś informacje
czy można założyć jakie koszta i jakie są problemy z tym związane
pozdro
kaotek1401
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Lexus RX450H 2012 rok

Post autor: klinikalpg.pl »

kotek1401 pisze:Lexus RX450H HYBRYD 2012 rok
czy ktoś zakładał Gaz BRC lub ma jakieś informacje
czy można założyć jakie koszta i jakie są problemy z tym związane
pozdro
kaotek1401
Obawiam się, że przypuszczam, że podejrzewam, że raczej trudno będzie znaleźć kogoś kto zamontuje instalację do tego auta.
Chociaż jest niezły bałagan dotyczący informacji jaki tam naprawdę znajduje się silnik...
Wychodzi że 2GR-FXE
Ale wg
http://toyota-club.net/files/faq/13-11- ... ne_eng.htm
pod tym samym oznaczeniem są różne warianty

2GR-FXE (3.5 EFI DVVT) - transverse layout, multipoint injection, for hybrid vehicles. Installed in: RX L10, Highlander 40.

2GR-FXE (3.5 D-4S DVVT) - longitudinal layout, combined injection, for hybrid vehicles. Installed in: Crown 210, GS L10.

2GR-FXS (3.5 D-4S DVVT-iW) - transverse layout, combined injection, VVT-iW and Miller / Atkinson cycle operation mode, for hybrid vehicles. Installed in: RX L20.

a wg Wiki

2GR-FXE w - 2012 Lexus GS 450h (GWL10), with D-4S (both multi-port indirect and direct injection) 218 kW (292 bhp)

Także w warianicie multipoint injection czyli wtrysk wielopunktowy nie będzie problemu, natomiast w przypadku dualnego systemu wtrysku pośredniego i bezpośredniego zadanie nie będzie banalne. Sa wprawdzie różne sztuczki :).
W mojej opinii obecnie jedynym człowiekiem, który ma kompetencje w takich trudnych autach jest Sebastian z
http://www.gzw.pl/
choć mam nadzieję, że już niedługo też będę rozkminiał takie tematy, ale póki co nie podejmuję się.
bonhart
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2019, o 15:22
Model Lexusa: RX 450h MK3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus RX450H 2012 rok

Post autor: bonhart »

kotek1401 pisze:Lexus RX450H HYBRYD 2012 rok
czy ktoś zakładał Gaz BRC lub ma jakieś informacje
czy można założyć jakie koszta i jakie są problemy z tym związane
pozdro
kaotek1401
Siema, odkurzam stary temat, i jak założyłeś tę instalacje BRC?
Jeżeli tak to jak się sprawuje i jak dużą butlę udało Ci się zamontować. Pytam ponieważ na kwiecień mam umuwiony montaż w EGP właśnie instalki BRC.

Cały czas się zastanawiam czy iść w BRC czy w STAG, mam jeszcze trochę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość