GS430 MK2 - Stag czy jednak coś "lepszego" ?

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa GS
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS430 MK2 - Stag czy jednak coś "lepszego" ?

Post autor: Yarecki »

LinkPL pisze: Dzięki za telefon. Zamówiony został Prins i te wynalazki z Baraccudy do testów. Dzięki za zaangażowanie i cenne porady. Zobaczymy jak majster da sobie z tym radę ... Jak coś to ewentualnie zmuszę Cię kiedyś do poprawek, bo pewnie takie działania lubisz najbardziej ;)

Zobaczymy co się gdzie upchnie jeśli będzie problem z Prinsem, wtedy przemyślimy założenie Turów.

O strojeniu sam raczej nie mam zielonego pojęcia i nie chce mi się w to wgryzać. Jak będą problemy z moim fachowcem to umówimy się na jakiś dzień i wbije do Ciebie ...

Czy jest sens posiadania interfejsu BlueTech ??

Pozdrawiam
Link
Nie ma problemu, wal śmiało na tyle ile będzie można pomogę.
W przypadku strojenia też problemu nie widzę.
Najważniejsze by auto było sprawne, trzeba by się wpiąć w obd i popatrzeć wtedy coś powiedzieć można - to też do zrobienia jest.
3m się i dzwoń w razie potrzeby.

Bluetech bez sensu jak dla Ciebie wydaje mi się - można kupić kabel i raz od dzwona zerknąć co i jak - tyle, że samo patrzenie w sterownik LPG daje ogólny pogląd, warto by w tym samym czasie spojrzeć w obd - albo kupić sterownik z OBD wtedy jest 2 w 1 - niekoniecznie wykorzystywać go do autoadaptacji ale do samego podglądu przy strojeniu ręcznym
kotekmalgosi
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź 2012, o 16:53
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: GS430 MK2 - Stag czy jednak coś "lepszego" ?

Post autor: kotekmalgosi »

CZy moze Ktos z Forumowiczow polecic dobrego gazownika w okolicach Szczecina?
Ile moze kosztowac niezly zestaw do Gs430?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS430 MK2 - Stag czy jednak coś "lepszego" ?

Post autor: Yarecki »

kotekmalgosi pisze:CZy moze Ktos z Forumowiczow polecic dobrego gazownika w okolicach Szczecina?
Ile moze kosztowac niezly zestaw do Gs430?
O cenę to należy pytać tam gdzie będzie się montować instalacje, bo mimo tego samego zestawu sam montaż będzie inny, strojenie, zastosowanie innych węży i wiele innych składowych wchodzących w finalną cenę.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: GS430 MK2 - Stag czy jednak coś "lepszego" ?

Post autor: LinkPL »

Mi zrobił znajomy za 4k PLN, aczkolwiek teraz jak na to patrze to chyba jednak pojechałbym do Carsika, bo on się tym normalnie zajmuje. Cena pewnie byłaby wyższa, ale robota zrobiona za jednym razem. Miałem trochę poprawek i ogólnie jakoś to tam wyszło w miarę, bo zrobiłem już 20k km i jest ok. Ale początki były ciężkie ... w sumie jak by policzył wszystko to by wyszło w granicach 4,5k pln.

Jak będziesz chciał przyoszczędzić, to źle na tym wyjdziesz. Gazownika poszukaj na lpg forum, podjedź do niego i wtedy powiedz co Ci założy. Yarecki zna dobrze temat to pewnie chętnie osądzi zestaw.

O moim możesz poczytać w wątku o samochodzie.

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość