Jakie podzespoły LPG DO GS 430 MK2 co polecacie

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa GS

Re: Jakie podzespoły LPG DO GS 430 MK2 co polecacie

Postprzez klinikalpg.pl » 8 paź 2018, o 12:09

Ważniejsze KTO założy i wystroi niż co tam będzie.
Aczkolwiek odpuściłbym zdecydowanie propozycje z wtryskiwaczami Hana.
Podobnie nie potrafię sobie wyobrazić (no dobra potrafię :-) ale po co ?) argumentów za sterownikiem AEB i gdzieś chyba przewinęły się takież wtryskiwacze...
Ode mnie 3UZ-FE wyjeżdżają na zestawie:
- sterownik Optima Expert
- wtryskiwacze Barracuda
- reduktor Gold GT,
ale elektroniki polskie są bardzo dobre i jaka komu pasuje taką dobrze wystroi więc może być Tech 328, Stag Qmax, KME Nevo, jedynie pytałbym dlaczego ktoś proponuje sterownik możliwością podłączenia do OBD.
Z wtryskiwaczy montuję w zasadzie jedynie Barracudy i sporadycznie AC-W02/3 i nie mam potrzeby sprawdzania jakości innych.
A reduktora nie spotkałem jeszcze godnego polecenia więc wybiera się co kto uważa za najmniejsze zło ...

Jeżeli w okolice Bełchatowa nie będzie Ci za daleko, to ostatnio na lpg-forum wyróżnia się pozytywnie użytkownik
http://lpg-forum.pl/tomek1976-u33232.html
a chyba nie ma go w polecanych.
klinikalpg.pl
Lex user

Model Lexusa: LS400 UCF20

Postprzez HardyDemon » 10 paź 2018, o 21:05

Dziękuję Wam wszystkim. Znalazłem w niedalekiej okolicy podobno świetnego fachowca o na prawdę bardzo dobrych opiniach. Paweł Gabas miejscowość Wiktorówek.
Nie pamiętam teraz już dokładnie jakie podzespoły będą ale na pewno dobre oczytane już na forum. Jak kogoś to będzie interesować to chętnie podzielę się opinią po całej akcji :)
Pozdrawiam.
HardyDemon
Nowy lex user

Model Lexusa: GS430

Postprzez piotrek_camry » 11 paź 2018, o 21:18

Podziel się opinią i zdjęciami po montażu.
piotrek_camry
Lex user

Model Lexusa: Camry x2

Poprzednia strona

Powrót do Instalacje Gazowe