[IS 250 AWD] Montaż instalacji LPG

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [IS 250 AWD] Montaż instalacji LPG

Post autor: gmiter »

~25 tys km to i tak bez dramatu. Mi w IS350 rzucili cenę 12k za instalację - co przy spalaniu niższym niż 250AWD i moich przebiegach tym autem rzędu 7 tys rocznie zwróciłoby się po 10 latach XD
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[IS 250 AWD] Montaż instalacji LPG

Post autor: ArtIS »

klinikalpg.pl pisze:
ArtIS pisze:Wiedziałem się jakiś gaziarz się wypowie :)

To może inne pytanie: ile setek lub tysięcy Lexusów jeździ po europejskich drogach zasilanych gazem? :)
Ja tam zmieniłem zasilanie na gazowe w raptem nie mniej niż 16 różnych sztukach, w tym raptem dwa na bezpośrednim.
(plus własne: LS400 i Highlander I czyli RX330 :) )

ArtIS pisze:Niemiecka konkurencja różnych Marek w sporych ilościach, a tu?
Jakieś statystki odnośnie rejestracji pojazdów z bezpośrednim wtryskiem zasilanych gazem?
Jakieś raporty zużycia silnika czy ewentualnych napraw/przeglądów? Na pewno takie dane bezproblemowo się znajda :)
Ja póki co pracuję, więc się nie nudzę.
Dane zresztą pewnie nieosiągalne
ArtIS pisze: Bardzo chętnie dam się przekonać.
Bardzo nie mam zamiaru :)
Jeśli ktoś chce gmerać przy aucie na podstawie opinii jednego warsztatu i 16 aut to powodzenia :)

Jak się to unormuje na świecie to będzie warte rozważenia. Dane zaczną być dostępne, jeśli temat zostanie urealniony i spopularyzowany.

Pozdrowienia :)
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: [IS 250 AWD] Montaż instalacji LPG

Post autor: klinikalpg.pl »

ArtIS pisze:.
Jak się to unormuje na świecie to będzie warte rozważenia. Dane zaczną być dostępne, jeśli temat zostanie urealniony i spopularyzowany.
Nie widzę związku normowania się sytuacji ze ewentualnym zwiększeniem dostępności danych.
ArtIS pisze: Pozdrowienia :)
Serdeczne !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość